Advertisement

Jak zginął 32-latek? Policja wyjaśnia okoliczności wypadku

PolicjaBełchatów Niedziela, 20 lutego 20228
Policjanci z powiatu bełchatowskiego pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w nocy 19 lutego 2022 roku, na drodze wojewódzkiej nr 476, w miejscowości Nowy Świat w gminie Bełchatów. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 32-letni kierowca opla vectry zginął na miejscu.
fot.: KPP Bełchatów fot.: KPP Bełchatów

Funkcjonariusze wraz z technikiem kryminalistyki pod nadzorem prokuratora wykonali już szereg czynności, mających na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący oplem vectrą, 32-letni bełchatowianin, z nieustalonych na ten moment przyczyn, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w drzewo znajdujące się w pasie zieleni po przeciwnej stronie jezdni. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń kierowca opla poniósł śmierć na miejscu - informuje nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

 

O sprawie informują też funkcjonariusze KWP w Łodzi: 

 

 

Policjanci apelują  do wszystkich uczestników ruchu drogowego o bezpieczną jazdę. Pamiętajmy zawsze o dostosowaniu prędkości do ograniczeń i warunków panujących na drodze, aby w sytuacji zagrożenia móc odpowiednio zareagować.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.02.2022 17:06

Dostosował prędkość do warunków i stanu jezdni.. Chciał przefrunąć jak orzeł koleiny i doliny w asfalcie. Szkoda zmarnowanego życia.

50


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)20.02.2022 15:34

Zarządca drogi odpowie za ten wypadek

010


dr. Kapsel ~dr. Kapsel (Gość)20.02.2022 23:46

... na nic apele Policji o wolniejsza jazde. Na nic wieksze mandaty kary grzywny ... cale szczescie ze nikt postronny nie zakonczyl zywota. Noga z gazu!!!

80


sd ~sd (Gość)20.02.2022 14:29

Jako wolny człowiek podjął decyzję. Nie ma sensu w żaden sposób tej decyzji komentować. Wolny wybór.

102


Ot ~Ot (Gość)20.02.2022 12:58

Prawa fizyki są nieubłagane.

90


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat