Grzybki i konopie źródłem kłopotów

PolicjaTomaszów Środa, 11 maja 20223
Tomaszowscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który posiadał ponad 190 gramów środków psychoaktywnych i 7 sztuk konopi innych niż włókniste. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Ładuję galerię...

Policjanci podejrzewali, że 46-letni mieszkaniec Tomaszowa, może posiadać znaczną ilość narkotyków. Mundurowi ustalili gdzie mężczyzna przebywa oraz jakim pojazdem się porusza. Zastali go w okolicy garaży na Niebrowie. Funkcjonariusze wylegitymowali kierowcę i potwierdzili, że to wytypowany wcześniej 46-letni tomaszowianin.

Policjanci przeprowadzili kontrolę osobistą mężczyzny oraz przeszukanie pojazdu. W aucie odnaleźli torebkę foliową z blisko 8 gramami suszonych grzybków halucynogennych. Kryminalni w garażu 46-latka zabezpieczyli też dwie foliowe torby z ponad 172 gramami marihuany. W miejscu zamieszkania zatrzymanego zabezpieczyli dodatkowo ponad 13 gramów części roślin konopi innych niż włókniste, 7 krzaków tych konopi o wysokości od 85 do 145 centymetrów oraz całą aparaturę potrzebną do uprawy tych roślin, działającą w momencie rozpoczęcia oględzin przez policyjnego technika - mówi st. asp. Grzegorz Stasiak, oficer prasowy KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

 

46-letni tomaszowianin usłyszał już zarzuty uprawy zabronionych prawem konopi oraz posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

TpsZdp ~TpsZdp (Gość)11.05.2022 12:05

Jak wyjdzie za 10lat, podziękuje zobaczycie...

13


Dr Krawczyk ~Dr Krawczyk (Gość)11.05.2022 07:41

Bez sensu

50


Rtjx ~Rtjx (Gość)11.05.2022 07:16

To już jest sezon na podgrzybki?

70


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat