Advertisement

Grand Prix w piotrkowskiej pływalni

Strefa FM Sobota, 16 listopada 20194
Ponad 300 osób wzięło udział w II rundzie Grand Prix województwa łódzkiego w pływaniu, które w sobotę odbyło się w piotrkowskiej pływalni przy ul. Belzackiej. Uczestnicy brali udział w konkurencjach indywidualnych jak i rodzinnych.

Ładuję galerię...

- Ideą tego wydarzenia jest popularyzacja pływania i rekreacji. Do zabawy mogli zaangażować się wszyscy, zarówno dzieci, dorośli, a nawet seniorzy. Najstarszy zawodnik ma prawie 70 lat. Zorganizowaliśmy m.in. sztafetę rodzinną, podczas której uczestnicy musieli wykorzystać sprzęt ratowniczy – powiedział Janusz Ciechanowski, wiceprezes rejonowego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego - Po frekwencji widać, że mieszkańcy naszego regionu bardzo lubią tego typu aktywności. Dodam, że poziom jest naprawdę bardzo wysoki.

 

W turnieju udział wzięli mieszkańcy całego województwa łódzkiego. Byli przedstawiciele Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego,  Bełchatowa czy Opoczna - Ja biorę udział w kategorii wiekowej rocznika 2004 i mam do przepłynięcia 50 metrów stylem dowolnym. Muszę przyznać, że emocje przed startem są bardzo duże, tym bardziej, że wczoraj dosyć mocno trenowałem, a jednak lepiej przed zawodami zrobić sobie chociaż jeden dzień przerwy - powiedział uczestnik Bartosz Chojnacki - Cieszę się, że tak dużo osób zaangażowało się w to wydarzenie, bo pływanie to nie tylko przyjemność, ale także bardzo pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Oprócz tego że angażuje około 85% wszystkich mięśni to odciąża kręgosłup i kształtuje naszą sylwetkę.

 

Wydarzenie miało charakter konkursowy, a więc zwycięzcy mogli liczyć na nagrody.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)18.11.2019 21:21

Szkoda ze o tym nie wiedzialem :(

00


gość ~gość (Gość)16.11.2019 21:42

Bardzo fajnie, więcej takich inicjatyw, ale na piotrkowskiej pływalni na ul. Próchnika info pojawiło się po terminie zgloszen. Szkoda. Do poprawy. Pozdrawiam wszystkich pływających

20


gość ~gość (Gość)17.11.2019 07:29

Ale w Internecie na stronie i na Facebooku było wszystko dużo wcześniej zamieszczone, A po za tym wszyscy o tym trafiło

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat