Advertisement

Festyn dla pogorzelców w Kozierogach

Region Czwartek, 03 listopada 202210
"Razem dla pogorzelców" - pod taka nazwą w Kozierogach w gminie Wola Krzysztoporska odbędzie się festyn charytatywny. W trakcie imprezy będą zbierane datki dla rodziny, której dobytek ucierpiał w pożarze.
Fot. kontakt@epiotrkow.pl Fot. kontakt@epiotrkow.pl

Do pożaru doszło na początku września. Spłonęła stodoła i budynek inwentarski, a straty oszacowano na setki tysięcy złotych. Teraz mieszkańcy tej miejscowości chcą pomóc pogorzelcom. W najbliższą sobotę odbędzie się festyn, podczas którego będzie można przekazać datki na rzecz rodziny.

W programie przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji. Będą pokazy pierwszej pomocy oraz lokalnych straży pożarnej. Zaplanowaliśmy także loterię fantową,  Gościem specjalnym imprezy będzie kabaret Malina, który zdobywa coraz większą popularność, szczególnie w internecie - zapowiada Piotr Kuciapiński, organizator wydarzenia. 

Festyn rozpoczyna się o godz. 12.00. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pomagam ~Pomagam (Gość)03.11.2022 18:58

Czy wiadomo o której godzinie będzie kabaret malina?

30


wieśniak ~wieśniak (Gość)03.11.2022 14:43

pewnie, że pomóc trzeba - sam podczas zbiórki przeprowadzonej na mojej wsi rzuciłem parę groszy. Ale jestem ciekaw, czy budynki były ubezpieczone?

61


Lubię Kozierogi ~Lubię Kozierogi (Gość)04.11.2022 06:46

Poproszę o numer konta na które można wpłacać kasę dla potrzebujących z Kozieróg- nie mogę uczestniczyć, ale chętnie z żoną wspomożemy finansowo.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat