Advertisement

Darmowy seans w piotrkowskim kinie

ePiotrkow Wtorek, 07 lutego 20237
"Wiek Adaline" to propozycja kina Piksel na najbliższą sobotę. To melodramat opowiadający niezwykłą historię kobiety, która w wyniku wypadku przestaje się starzeć.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe? - opisuje produkcję Stowarzyszenie Filmowców Polskich. 

 

Seans zaplanowano na najbliższą sobotę o godz. 17:00. Film, którego reżyserem jest Lee Toland Krieger, będzie prezentowany z audiodeskrypcją i napisami. Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki, które można odbierać w Mediatece oraz Filii nr 1 MBP.

 

 


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dsada ~dsada (Gość)08.02.2023 10:52

Pan płaci. Pani płaci. Mediateka nie płaci.

20


ho ho ~ho ho (Gość)08.02.2023 10:34

po co to publikować jak wejściówki już dawno rozdane? żeby drażnić ludzi?

30


ooo? ~ooo? (Gość)07.02.2023 20:32

to jest kino piksel? gdzie? w mediatece?

40


Za darmo... ~Za darmo... (Gość)07.02.2023 13:48

... mówicie? A kto zapłaci za prąd i ogrzewanie tej sali?

50


Meggi ~Meggi (Gość)07.02.2023 12:01

Uwielbiam, oglądałam już kilka razy:)

31


go?ć_maniek ~go?ć_maniek (Gość)07.02.2023 08:47

Za darmo to uczciwa cena.

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat