Reklama

Czy tym razem uda się wyłonić wykonawcę drogi przy PUP?

UM Piotrków Trybunalski Czwartek, 09 września 202117143
Miasto planuje remont drogi wewnętrznej od Przedszkola Samorządowego nr 7 do Powiatowego Urzędu Pracy. Ogłoszono właśnie drugi przetarg na wykonanie inwestycji, gdyż w pierwszym nie udało się wyłonić wykonawcy inwestycji.
fot. piotrkow.pl

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił już drugi przetarg na wykonanie inwestycji. Pierwsze postępowanie zostało umorzone, ponieważ jedyna złożona oferta była większa niż kwota, którą miasto miało przeznaczone na realizację prac.

 

W ramach przebudowy wykonane zostaną nowe chodniki z kostki betonowej oraz wybudowane dodatkowe cztery miejsca postojowe. Na remontowanym fragmencie pojawią się także nowe krawężniki oraz nawierzchnia jezdni.

 

Oferty w drugim postępowaniu można składać do 17 września, a zwycięska firma na zakończenie prac będzie miała dwa miesiące od daty podpisania umowy.

 

źródło: piotrkow.pl


Zainteresował temat?

0

1


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdfsfdsdf ~sdfsfdsdf (Gość)09.09.2021 14:01

Pewnie się nie uda

30


pytanie ~pytanie (Gość)10.09.2021 07:29

Jaki jest sens takiej inwestycji? CZTERY miejsca parkingowe... żal.pl
W tamtym rejonie problem z parkowaniem jest taki sam jak w całym mieście. Dodatkowo chodnik, który kiedyś prowadził na stadion (RIP) został osłupkowany i jak ktoś się zapędzi (w kozi róg) to spokojne zawrócenie graniczy z cudem.
Na prawdę nie można zrobić tego w sposób logiczny i sensowny? Na prawdę wszystko musi być robione w sposób bezsensowny? Ja tylko pytam, cytując Grzegorza Płaczka.

30


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat