Advertisement

Concordia Piotrków - ¦wit Nowy Dwór Mazowiecki

Strefa FM Środa, 30 kwietnia 20080
Od zwycięstwa do zwycięstwa krocz± piłkarze trzecioligowej Concordii Piotrków. Dzi¶ na stadionie przy ulicy Żwirki nasi zawodnicy rozegraj± kolejne spotkanie. Tym razem ich rywalem będzie ¦wit Nowy Dwór Mazowiecki.
W poprzedniej kolejce Concordia pokazała charakter i wolę walki. Zaledwie po 17 minutach meczu w Pułtusku nasz zespół przegrywał 0:2 z miejscow± Nadnarwiank±. Już do przerwy prowadził jednak 3:2, a całe spotkanie wygrał 4:2. Po dwa gole dla Concordii zdobyli: Jakub Kowalski i Robert Spychała. Po tej wygranej strata Concordii do lidera rozgrywek - Freskovity/Ruchu Wysokie Mazowieckie zmalała do pięciu punktów.
Dzi¶ liczymy na kolejne zwycięstwo drużyny Sławomira Majaka. Pocz±tek meczu o 17:00. Spotkanie będziemy dla Państwa na antenie Strefy FM relacjonować.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat