Advertisement

Co tam się wydarzyło?

Wtorek, 09 maja 20233
Jeśli w sześciu meczach pada prawie sześćdziesiąt goli, to można się zastanawiać o jaką dyscyplinę sportu chodzi. Wyjaśniamy: o piłkę nożną.
fot.: Kasia Sianos / OSiR fot.: Kasia Sianos / OSiR

Wprawdzie w wydaniu amatorskim, ale jednak to futbol, gdzie taka skuteczność jest zjawiskiem dość rzadkim. W sześciu sobotnich spotkaniach Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej organizowanej przez piotrkowski OSiR strzelono pięćdziesiąt dziewięć goli!


Najwięcej w meczu Prymu – Galerii Wnętrz z Fajansiarzami (16:1). Czternaście bramek padło w spotkaniu FCC Environment – Starówka (10:4), a jedenaście w rywalizacji Met Stalu  ze Zbyszko Ogrody (6:5). W tym ostatnim Zbyszko prowadził 3:0 i 4:1, by ostatecznie dość pechowo przegrać.


W meczach niedzielnych skuteczność piłkarzy – amatorów była  już mniejsza, ale nie zabrakło ciekawych rozstrzygnięć. Punkty stracił marzący o mistrzostwie Eko Luk (2:2 z WKS Escobar Event Proszenie), Barwil – Omega pokonał 2:1 Starówkę, a pauzująca w sobotę Moszczenica GG zwyciężyła Ekipę 3:1.


Na prowadzenie wyszedł Barwil – Omega, ale druga w tabeli Moszczenica GG ma jeden mecz rozegrany mniej. Na trzecim miejscu Eko Luk, tracący do lidera trzy punkty.


Do końca rozgrywek 11 kolejek. Mecze ALPN odbywają się na bocznych boiskach stadionu miejskiego przy ul. Żwirki w Piotrkowie.
Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kinbiceee ~Kinbiceee (Gość)13.05.2023 17:55

Powinni wogole zabronić grać piłkarzom zgłoszonym w rozgrywkach pzpn

10


gracz 83 ~gracz 83 (Gość)09.05.2023 18:11

Piotrkowski Katar już na prowadzeniu. A mówią, że to amatorka :(

20


Dudhd ~Dudhd (Gość)09.05.2023 07:55

Ten dodatek "amatorski" wiele wyjaśnia

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat