Advertisement

Cleo i Feel zagrają w regionie

Bełchatów Piątek, 04 sierpnia 20234
Dobra muzyka i szereg ciekawych atrakcji - to wszystko czeka na wszystkich, którzy w sobotę (05.08.2023) zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu organizowanym z okazji Dnia Energetyka. Impreza odbędzie się w Bełchatowie na Placu Narutowicza przy MCK PGE Giganty Mocy.
archiwum ePiotrkow.pl / fot.: P. Kwiatkowski archiwum ePiotrkow.pl / fot.: P. Kwiatkowski

Podczas tego eventu nie zabraknie koncertów gwiazd polskiej sceny, pokazów artystycznych oraz atrakcji dla najmłodszych i oferty gastronomicznej zaproszonych food trucków. Na plenerowej scenie bełchatowskich Gigantów Mocy wystąpią m.in. Roxanne – Roxette Tribute Band, Feel i Cleo. Organizatorzy przewidzieli także strefę chillout i rowerów elektrycznych, energetyczny konkurs, laserowy pokaz i mnóstwo innych atrakcji.

 

Podczas festynu, wraz z członkami Klubu Motorowego „Energetyk” z Elektrowni Bełchatów oraz Instruktorami Ratownictwa Drogowego PZM będzie można nauczyć się udzielania pierwszej pomocy, szczególnie prowadzenia resuscytacji krążeniowo oddechowej z wykorzystaniem defibrylatora.

Dzień Energetyka będzie doskonałą okazją, by przypomnieć mieszkańcom regionu, że Bełchatów to ważne miasto na gospodarczej mapie Polski z kilkudziesięcioletnią historią zagłębia górniczo-energetycznego – mówi Michał Banaszczyk, dyrektor Elektrowni Bełchatów. – Podczas festynu, kolejny raz podzielimy się dobrą energią ze wszystkimi, którzy zechcą wspólnie z nami uczcić święto wszystkich energetyków. Serdecznie zapraszamy na festyn i inne imprezy, które towarzyszą obchodom – dodaje.

Wśród wielu imprez towarzyszących obchodom Dnia Energetyka w Bełchatowie na uwagę zasługuje m.in. rozgrywany co rok mecz piłki nożnej, który 5 sierpnia rozegrają drużyny dyrekcji elektrowni i strony społecznej. Nie zabraknie turniejów sportowych - tenisowego, brydżowego, a także zawodów strzeleckich, modeli szybowców i elektroszybowców. Przygotowana zostanie również prezentacja techniczna łączności z Międzynarodową Stacją Kosmiczną ISS podczas Zjazdu Technicznego Krótkofalowców. Do obchodów dołączą się jak zwykle krwiodawcy z Klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów – 10 sierpnia zorganizują akcję zbiorowego oddawania krwi.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

braunada ~braunada (Gość)05.08.2023 08:49

Gorszych już nie było?

31


Eeech ~Eeech (Gość)04.08.2023 22:17

Można się bawić? Można. W Piotrkowie zaś jakieś smutasy kultu, albo polityczne wrzutki matuzalema Sienkiewicza.

13


Lowe ~Lowe (Gość)04.08.2023 19:23

Na filu byłam już kiedyś a na kleo jeszcze nie a jestem jej fanką od lat

13


Fiona ~Fiona (Gość)04.08.2023 13:04

Fuj fuj

21


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat