Bolewski & Tubis wystąpią w regionie

Region Wtorek, 04 czerwca 20241
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert duetu Bolewski & Tubis, promujący koncertowy album zatytułowany „Tak…Tak…to My”. Wydawnictwo poświęcone jest twórczości Obywatela G. C. i zespołu Republika. To zapis magicznego wieczoru, który miał miejsce podczas Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych – Soundedit 23.

Bolewski & Tubis w swoim rozpoznawalnym i unikatowym stylu połączyli rockową poetykę piosenek Obywatela G. C. i Republiki z duchem improwizacji i niezwykłego porozumienia, które towarzyszy im podczas występów na żywo.  

Koncertem na Scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie muzycy zabiorą Państwa w niesamowitą muzyczną podróż. Komponenty tej podróży to: cudowna atmosfera sali koncertowej, ponadczasowe, kultowe kompozycje, magia improwizacji i dwóch muzyków na scenie: Radosław Bolewski – wokal, perkusja; Maciej Tubis – instrumenty klawiszowe, syntezator basowy - zpowiadają organizatorzy.

Bilety dostępne są do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

blondyn ~blondyn (Gość)07.06.2024 18:28

Bravo MOK Sulejów i dyrektor Rybak!

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat