Advertisement

Będzie nadzwyczajna sesja w sprawie cen ciepła

ePiotrkow Niedziela, 22 stycznia 2023101
W najbliższy wtorek w Urzędzie Miasta odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta poświęcona podwyżkom za ciepło w Piotrkowie. Zgodnie z programem, głos podczas obrad będą mogli zabrać także mieszkańcy.
Fot. UM Piotrków Fot. UM Piotrków

Zwołanie sesji nadzwyczajnej to efekt wniosku złożonego przez radnych Prawa i Sprawiedliwości. Oprócz Łukasza Janika, Sergiusza Stachaczyka, Piotra Gajdy i Andrzeja Piekarskiego pod wnioskiem podpisali się także Mariusz Staszek oraz Marlena Wężyk-Głowacka.

 

Program obrad został przygotowany przez wnioskodawców. Znajduje się w nim m.in. informacja prezydenta na temat nowej taryfy centralnego ogrzewania oraz wystąpienia mieszkańców.

Radni zaproponowali także podjęcie uchwały w sprawie udzielenia wsparcia finansowego dla mieszkańców dotkniętych podwyżkami.

 

Sesja ma się rozpocząć o godz. 18:00.

 


Zainteresował temat?

0

5


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (101)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Emeryt(gość) ~Emeryt(gość) (Gość)23.01.2023 14:15

Radni powinni doprowadzić do odwołania rady nadzorczej ciepłowni i powołania nowej składającej się wyłącznie z fachowców trzech inżynierów o wykształceniu kierunkowym ,prawnika i ekonomisty a następnie odwołać starca PREZESA . Na stanowisko prezes przeprowadzić uczciwy konkurs w wykonaniu nowej rady nadzorczej.
Po znalezieniu odpowiedniej osoby Prezydent powinien tą osobę powołać.
Dość obsadzania stanowisk halabardnikami ,nauczycielami , jakimiś protegowanymi z bladym pojęciem o gospodarce i ciepłownictwie.

283


Już raz obradowali ~Już raz obradowali (Gość)23.01.2023 18:15

Mam nadzieję, że po raz drugi nie wezmą diety za to samo!. Teraz to już w ramach gwarancji powinni pracować. Jak się coś sfuszerowało, to się naprawia na własny koszt.

100


goœć_izka ~goœć_izka (Gość)23.01.2023 10:39

Prezydentem może zostać każdy w Piotrkowie, dlaczego wymieniacie nazwiska związane z radą miejską? Kowalski, Nowak , Olczyk proszę do wyboru

82


go?ć_gość  ~go?ć_gość (Gość)23.01.2023 13:21

Divide et impera , co się wykłada dziel i rządź

50


kasa ~kasa (Gość)23.01.2023 12:42

pytanie od mieszkańców ,który z radnych odmówił podwyżki diety dla siebie ? ilu czerpie korzyści z zasiadania w spółkach samorządowych i komunalnych /nie koniecznie PT/ jak chcą obniżyć koszty ciepła , dołożyć z własnych ,opodatkować wszystkich czy nie spłacać kredytów ? które podatki zostaną zmniejszone w naszym PT a ile zwiększonych ? ile i jakie premie wypłacili sobie włodarze PT ?

113


Gość z batem ~Gość z batem (Gość)23.01.2023 09:45

Ludu mój Ludu czemu wy się kłócicie, przecież WSZYSTKO ZDROŻAŁO WSZYSTKO. A co robili radni z PiS, PO , jako protestujący jakieś jajca z Ludu .

46


goœć_pablo ~goœć_pablo (Gość)23.01.2023 10:37

Elektryk na prezydenta!!!!!!!

44


enter ~enter (Gość)23.01.2023 09:59

Dlaczego ich jest tak dużo w miasteczku, w którym żyje ledwo 40 tysięcy ludzi. Jeszcze każdemu po sekretarce dać i po kilku zastępców. W tym kraju musi dojść do rewolucji.

91


Życzliwa ~Życzliwa (Gość)22.01.2023 13:07

Podwyżki gazu i prądu dotknęły także domy nie korzystające z ciepła z ciepłowni. Radny Janik za mój wzrost cen gazu do ogrzania domu też mi zwróci. Zapytam Pana na sesji.

239


zestresowany ~zestresowany (Gość)23.01.2023 09:51

Kiedy prezydent Piotrkowa Tryb. zrealizuje postulaty protestujących mieszkańców (cofnięcie podwyżki opłat za ciepło, zmiana na stanowisku prezesa Ciepłowni, wymiana członków rad nadzorczych w miejskich spółkach, itp.) ???

101


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat