Advertisement

24-latek zginął w wypadku

PolicjaBełchatów Wtorek, 24 maja 2022107101
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Chabielice Kolonia w gminie Szczerców (pow. bełchatowski). W wyniku tego zdarzenia zginął 24-letni kierowca. Policjanci apelują o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Ładuję galerię...

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło we wtorek (24.05.2022) około godziny 1:30 na drodze wewnętrznej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 24-letni obywatel Ukrainy kierujący mazdą, który jechał z Pajęczna w kierunku miejscowości Szczerców, nie dostosował prędkości do warunków ruchu i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na pobocze, gdzie pojazd stracił przyczepność i dachował. Niestety, na skutek odniesionych obrażeń 24-letni kierowca mazdy poniósł śmierć na miejscu. Pasażerami tego pojazdu byli mężczyźni  w wieku 18 i 14 lat. Obaj z obrażeniami zostali przewiezieni do szpitala w Bełchatowie. Stan jednego z nich jest ciężki - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

 

Pod nadzorem prokuratora bełchatowscy policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Okoliczności tego wypadku wyjaśniają teraz funkcjonariusze z Wydziału Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.05.2022 22:24

Przykre..

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat