Advertisement
Gdzie odpocząć na wakacje w 2023 roku? Sprawdź ofertę Wioski Wakacyjnej, czyli urokliwego miejsca na Podkarpaciu!
Województwo Podkarpackie to nie tylko pasma Bieszczadów, z których szlaków chętnie korzystają przyjeżdżający turyści. W rzeczywistości jest to urokliwa część Polski, którą warto odwiedzić. Podkarpacie oferuje przynajmniej kilka kompleksów od pełnego odpoczynku, jak np. Wioska Wakacyjna. To zupełnie nowy resort 30 nowoczesnych domków letniskowych znajdujących się w miejscowości Radawa na terenie gminy Wiązownica w powiecie jarosławskim. To miejsce, wokół którego rosną lasy świerkowe, zachęcające do aktywnego wypoczynku i relaksu na łonie natury. Poznaj ofertę komfortowych, rodzinnych domków i pozostałych atrakcji w Wiosce Wakacyjnej!
Jakie firany wybrać?
wczoraj, 10:04
Jakie firany wybrać?
Elementem niezbędnym do wykończenia każdego wnętrza są estetyczne firany. Pełnią one funkcję zarówno bardzo praktyczne, jak i estetyczne. W sklepach znaleźć można bardzo szeroki wybór różnorodnych firan w wielu kolorach i przeznaczonych do różnych pomieszczeń. Konkretny produkt może prezentować się zupełnie inaczej w zależności od tego, gdzie zostanie umieszczony, dlatego wybór idealnych firan może okazać się nie tylko ważniejszy, ale i trudniejszy, niż się to mogło wydawać.
TPS zaprasza na drzwi otwarte już 24 marca
Czteroletnie liceum czy  pięcioletnie technikum? Jak dobrze wybrać szkołę, zawód, profil?
Z ziemi włoskiej do Polfy wyruszają nowoczesne linie produkcyjne leków
Pierwsza z dwóch linii do produkcji wysokospecjalistycznych leków, o łącznej mocy wytwórczej do nawet 6 milionów fiolek i ampułko-strzykawek rocznie, pomyślnie przeszła wszystkie odbiory techniczne i testy u włoskiego producenta — koncernu IMA. Teraz trafi ona do Centrum Rozwoju i Produkcji Leków Onkologicznych, będącego największą w historii inwestycją Polfy Tarchomin S.A.
Kredyty napędzają rynek mieszkaniowy
Sytuacja gospodarcza Polski pozwala na optymizm w odniesieniu do rynku mieszkaniowego, choć działania nastawione na szybkie odrobienie strat poniesionych przez deweloperów m.in. w wyniku pandemii, mogą doprowadzić do wzrostu cen mieszkań. W stabilizacji rynku może pomóc rządowy program dopłat do kredytów „Bezpieczny Kredyt 2%”.
Frankowicze w coraz lepszej sytuacji. Już nie zwlekają z pozwaniem banku
Rzecznik Generalny TSUE wydał opinię dot. kredytów we frankach. Konkretnie chodziło o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału, o co zaczęły pozywać frankowiczów banki. Prokonsumencka opinia rzecznika ośmiela wielu kredytobiorców do złożenia pozwu frankowego.
Konferencja PAP: rynek sprzedaży i najmu mieszkań wzajemnie się uzupełniają
Rynek najmu nie stanowi konkurencji dla rynku sprzedaży mieszkań, ale jest z nim komplementarny. Oba te segmenty pozwalają na zaspokojenie podstawowej potrzeby człowieka, jaką jest posiadanie własnego lokum - podkreślali uczestnicy debaty podczas konferencji Polskiej Agencji Prasowej „Rynek mieszkaniowy wobec wyzwań gospodarczych”.
Debata o rynku mieszkaniowym: deweloperzy ostrożnie optymistyczni
Polskie firmy deweloperskie z umiarkowanym optymizmem patrzą na najbliższe miesiące. Powinno być oddawanych coraz więcej mieszkań, ale nie należy spodziewać się spadku ich cen. O wyzwaniach branży deweloperskiej dyskutowali w Centrum Prasowym PAP uczestnicy debaty „Jaka będzie przyszłość firm deweloperskich”.
Pap 
Zamki dmuchane - gwarancja dobrej zabawy!
Zamki to dmuchane urządzenia, które z biegiem lat stale zyskują na popularności. Po zamek dmuchany sięgają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. Idealnie sprawdzą się zarówno na przyjęciach urodzinowych, jak i w sąsiedztwie lokali gastronomicznych, basenów czy hoteli. Dmuchane urządzenia to bezpieczna forma aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, którą pokochają wszystkie dzieci! Jaki zamek dmuchany wybrać? Czym kierować się przy wyborze? Na co zwrócić uwagę? Spieszymy z odpowiedzią!
118 najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego w 52 dziedzinach zostało nagrodzonych i wyróżnionych podczas gali „Zawodowiec Roku 2022”. „Musimy dbać o nauczycieli zawodu, bo są bardzo ważni dla polskiej gospodarki” - mówiła Marzena Machałek, sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat