TERAZ2°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Zła
reklama

10-latek potrącony na przejściu w Piotrkowie. Groźny wypadek na Słowackiego

I.StachaczykF.Zieliński
Iwo Stachaczyk, Filip Zieliński pt., 25 października 2024 09:30
Niebezpieczne zdarzenie na przejściu dla pieszych na ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Na wysokości ulicy Kołłątaja doszło do potrącenia 10-letniego chłopca.

Kierująca Volkswagenem Passatem, jadąc w kierunku galerii, potrąciła dziecko znajdujące się na przejściu dla pieszych. Chłopiec został przewieziony do szpitala. 

Kierująca Volkswagenem Passatem, jadąc w kierunku centrum, nie ustąpiła pierwszeństwa 10-latkowi, w wyniku czego doszło do potrącenia dziecka. Chłopiec został zabrany do szpitala, natomiast sprawa została zakwalifikowana jako kolizja. Kierująca Passatem była trzeźwa - mówiła asp. szt. Izabela Gajewska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.

 

Podsumowanie

    Komentarze 97

    ~Sposób (gość)

    27.10.2024 20:29

    Każdy kierowca powinien mieć prawo przejechać pieszego, raz w życiu bna pasach, bez żadnych konsekwencji. Wtedy nauczyliby się chodzić po przejściach, bo nie wiedzieliby, czy nadjeżdzajacy ma już wykorzystany limit czy nie.


    ~go?ć_gość (gość)

    27.10.2024 12:38

    Piesi to święte krowy?,że prosto z chodnika wchodzą na pasy nie patrząc czy nie jedzie jakieś auto.


    ~Do garów (gość)

    27.10.2024 06:55

    Kierująca... jakoś mnie to nie dziwi, jak patrzę na kobiety za kierownicą to połowie należy zabrać prawo jazdy. Parkowanie, utrudnianie ruchu, wymuszenia, nie ustępowanie na przejściu to norma, patrzę a tu oczywiście Gwiazda za kierownicą i tylko zwrócić takiej uwagę to by ci oczy wydrapała.



    ~go?ć_gość (gość)

    26.10.2024 10:50

    Bardzo interesujące,że zostało to zakwalifikowane jako kolizja, a wiadomo jakie dziecko ma obrażenia?, chyba ktoś powinien się tym zainteresować, bo bardzo to podejrzane.



    ~Marlenka69 (gość)

    26.10.2024 08:15

    Na Dmowskiego przy sklepie SPOŁEM non stop dochodzi do groźnych sytuacji- kiedy tam jakieś zmiany, bo był remont ulicy za miliony i nic nie poprawiony pomimo, że widać gołym okiem co jest źle



    reklama

    Dla Ciebie

    2°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio