We wtorkowy wieczór 23 czerwca Zielona Plaża we Włodzimierzowie tętniła życiem. Mieszkańcy licznie przybyli, by wspólnie świętować Noc Świętojańską – wydarzenie, które już po raz drugi zostało zorganizowane. Było tradycyjnie, tanecznie i niezwykle uroczo, a piękna pogoda sprawiła, że frekwencja znacznie przewyższyła ubiegłoroczną.