Koncert „Muzyczna podróż z trąbką” zakończył tegoroczny cykl 55. Dni Muzyki Kameralnej organizowany w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim. Wystąpili trębacz Dymitr Kościuszko i pianistka Anastazja Wilczkowska, którzy zaprezentowali repertuar od muzyki współczesnej po klasyczne utwory trąbkowe.