Wyjątkowy jubileusz świętowano w kościele parafialnym w Milejowie. Marszowo-Koncertowa Orkiestra Milejów obchodziła 150-lecie swojej działalności, a uroczysty koncert zgromadził mieszkańców, samorządowców oraz sympatyków orkiestry. Była to okazja nie tylko do wspólnego świętowania, ale również do przypomnienia bogatej historii jednego z najstarszych zespołów muzycznych w regionie. Historia orkiestry sięga 1876 roku.