Advertisement

Artykuły do tagu: ankieta

Diagnozują problemy społeczne w mieście
Miejscy urzędnicy zachęcają do wzięcia udziału w ankiecie diagnozującej problemy społeczne Piotrkowa Trybunalskiego. Badanie jest anonimowe, a jego wypełnienie trwa około pięciu minut.
Co zmieniłbyś w Piotrkowie?
Zmieniłbyś coś w mieście? Masz pomysły, co należałoby zrobić? Weź udział w tworzeniu "Strategii rozwoju miasta do 2030 roku". Projekt dokumentu jest już gotowy, a teraz każdy może do niego zgłosić swoje propozycje, spostrzeżenia i uwagi.
Pomóż stworzyć strategię miasta i gminy
Urzędnicy z Sulejowa chcą stworzyć strategię rozwoju całej gminy na lata 2021-2030. Do jej kształtowania zachęcają także mieszkańców.
Podziel się pomysłami na dalszy rozwój miasta
Do końca marca piotrkowianie mają czas, aby wyrazić swoją opinię dotyczącą kierunków rozwoju miasta do 2030 roku. Do wypełniania specjalnej ankiety zachęcają miejscy urzędnicy.
NFZ zadzwoni i zapyta o jakość leczenia w szpitalu
Od 2 marca do osób, które ostatnio przebywały w szpitalu mogą zadzwonić ankieterzy na zlecenie NFZ. Zadając kilka pytań sprawdzą, czy pacjenci są zadowoleni z warunków leczenia i pobytu w placówce.
Radny pyta mieszkańców o mediatekę
Czy jest pani/pan za budową mediateki ? Takie pytanie zadaje przypadkowo napotkanym mieszkańcom Piotrkowa, radny Tomasz Sokalski. Przy okazji od razu dodaje, że koszt budowy wyniesie 40 milionów, i ma być sfinansowany z kredytu.
NFZ chce zbadać poziom naszego zadowolenia
Jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy korzystałeś z państwowej służby zdrowia, możesz ocenić jakość usług medycznych, wypełniając specjalną ankietę. Zajmie to tylko 4 minuty.
Gimnazjalistki przeprowadzą ankietę wśród mieszkańców
Sylwia Kaczmarek i Sylwia Hoffman, uczennice II klasy Gimnazjum nr 4 w Piotrkowie przeprowadzą w sobotę wśród mieszkańców Piotrkowa ankietę. Uczennice będą pytać mieszkańców, czego brakuje im w ich miejscu zamieszkania, a chodzi o ulice: Zalesicką, Przedborską, Żeromskiego i przyległe.
Czego chcą piotrkowianie?
Nim odpowiemy na to pytanie, warto docenić, że chcą... coś na ten temat powiedzieć...
Masz pomysł na Piotrków, to powiedz!
Czy chcesz mieć wpływ na to, jak w przyszłości rozwijał się będzie Piotrków Trybunalski? Pytanie z pozoru banalne, bo zwykle wszyscy mieszkańcy odpowiadają – tak...
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat