Advertisement

Artykuły do tagu: Słoneczko

Piotrkowskie „Słoneczko” oficjalnie otwarte
Dziś na piotrkowskim „Słoneczku” nie zabrakło słońca. Nadszedł także oczekiwany przez wielu moment – oficjalne otwarcie kąpieliska.
Słoneczko: Pojawi się zjeżdżalnia i nowe zabawki
Lato coraz bliżej. W razie upałów ochłody będzie można szukać przy fontannach i w akwenach. Już 29 czerwca oficjalnie będzie się można także schłodzić w miejskim kąpielisku „Słoneczko”.
W tym roku na kąpielisku Słoneczko prawdopodobnie pojawią się nowe atrakcje, które z pewnością ucieszą najmłodszych.
Piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotowuje się do otwarcia sezonu na kąpielisku Słoneczko.
Zaświeciło “Słoneczko” dla niepełnosprawnych dzieci
Indywidualne programy terapeutyczne, zajęcia rehabilitacyjne i logopedyczne, opieka pedagogów specjalnych, nauka podstawowych czynności oraz fajna, mądra zabawa - to tylko kilka zalet funkcjonującego od niedawna Niepublicznego Specjalnego Przedszkola dla Dzieci Niepełnosprawnych “Słoneczko”, które mieści się w Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnym “Szansa” w Piotrkowie. Jego jedyną wadą jest... szybkie zapełnienie się wolnych miejsc.
Prezydent miasta postanowił przeznaczyć 10 tysięcy złotych na zakup nowej zjeżdżalni dla Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie.
Kolejny sezon na kąpielisku
Rozpoczął się kolejny sezon na piotrkowskim kąpielisku "Słoneczko". W dniu otwarcia oreganizatorom szyki jednak pokrzyżowała pogoda, która nie zachęciła potencjalnych plażowiczów do wypoczynku nad wodą.
Już w najbliższą sobotę (21 czerwca) nastąpi oficjalne otwarcie jedynego kąpieliska w Piotrkowie. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji w dniu otwarcia, a także przez cały okres funkcjonowania kąpieliska.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat