Advertisement

Artykuły do tagu: Lato

OSP Wolbórz z nowoczesnym sprzętem
Nowoczesna strażacka pompa wody trafiła do jednostki OSP Wolbórz. Dodatkowo wolborscy druhowie otrzymali defibrylator, który z pewnością pomoże im przy czynnościach związanych z udzielaniem pierwszej pomocy.
Donald Tusk z wizytą w Piotrkowie
Spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej odbyło się w środę w piotrkowskiej mediatece. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu nr 10.
Koncertowe Lato zakończone
W niedzielę odbył się ostatni z cyklu koncertów letnich organizowanych przez Wolborskie Centrum Kultury w tamtejszej kolegiacie. Tym razem wystąpili soliści teatru Wielkiego z Łodzi.
Boisko przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Szarych Szeregów - to kolejny przystanek coczwartkowego festynu rodzinnego, który wędruje po Piotrkowie Trybunalskim w czasie wakacji. Całe rodziny będą mogły spędzić tam wspólnie czas już 3 sierpnia od 15.00.
Najbliższy czwartek (27.07) to dzień z kolejną odsłoną "Lata w mieście". Tym razem atrakcje dla dzieci będę czekać na Stadionie Miejskim "Concordia" przy ul. Żwirki 6.
Czwartkowy festyn odwołany
Nie będzie czwartkowego festynu przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie. Impreza, która miała odbyć się na tamtejszym orliku, została odwołana ze względu na padający deszcz.
Kolejna odsłona
Przed tygodniem zainaugurowano cykl letnich, czerwcowych festynów pod hasłem "Lato w mieście". W najbliższy czwartek (13.07) organizatorzy zapraszają na obiekt sportowy orlik przy ul. Broniewskiego.
Lato na sportowo w Focus Mall w Piotrkowie
Ciepłe, słoneczne dni wprost zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby letnie miesiące upływały aktywnie warto zadbać o odpowiedni stój, obuwie oraz sprzęt, które są niezbędne do uprawiania wybranego sportu. Powszechnie wiadomo, że ruch to zdrowie, a wakacyjny czas stwarza do tego idealne warunki. Aby dobrze się przygotować warto odwiedzić sklepy sportowe w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim i zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie do letnich przygód.
W Piotrkowie wracają czwartkowe festyny
Po dłuższej przerwie do Piotrkowa wracają cotygodniowe czwartkowe festyny rodzinne. Pierwszy już w tym tygodniu odbędzie się przy DH Merkury.
Rozpocznij Lato z Województwem Łódzkim!
Moc atrakcji czeka na mieszkańców Łódzkiego już w najbliższą sobotę, 3 czerwca w Ostrowie Warckim. Koncerty, Grand Prix Żeglarsko-Motorowodne o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego, Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Piknik dla rodzin to tylko część zaplanowanych atrakcji w Porcie Jachtowym Jeziorsko.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat