Advertisement

Artykuły do tagu: akcja

Wypadek awionetki zrzucającej szczepionki
Awionetka zrzucająca szczepionki dla lisów awaryjnie lądowała w miejscowości Jamno pod Łowiczem. Maszyna przewróciła się do góry kołami. Samolot wystartował z Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej.
28.08.2023 09:33
Bawili się i pomagali
W niedzielę w Gorzkowicach odbył się IV piknik profilaktyczny. Tegoroczna edycja była szczególna, gdyż została połączona z akcją charytatywną: "Mamy dla siebie czas" - Gramy dla Wioli. Podczas imprezy zbierano środki na leczenie dla pani Wioli Matyjaszczyk, zmagającej się z nowotworem.
Chcą pomóc małej Adeli. Ty też możesz!
#Wolbórz Ratuje Życie wraca z kolejną odsłoną akcji krwiodawstwa. Organizatorzy serdecznie zapraszają na wakacyjną zbiórkę krwi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę (06.08.2023) w godz. 10.00-14:00 w Wolborzu, przy ul. Świętokrzyskiej 5. Zbiórka dedykowana będzie Adeli z Wolborza, która pilnie potrzebuje krwi.
Skorzystaj! To szczepienie może uratować życie
W czerwcu ruszy powszechny, dobrowolny, darmowy program szczepień przeciwko HPV dla dziewczynek i chłopców w wieku 12 i 13 lat. W województwie łódzkim można ją wykonać w blisko 300 punktach.
Upamiętnili bohaterów akcji pod Czarnocinem
Obchody 80. rocznicy akcji pod Czarnocinem odbyły się we wtorek przy obelisku przy ulicy Kolejowej w Czarnocinie.
Dzień Dziecka i Dzień Europy w Łękach Szlacheckich
W Szkole Podstawowej w Łękach Szlacheckich uczczono Dzień Dziecka w wyjątkowy sposób. Święto Dzieci połączone zostało z Dniem Europy oraz akcją "Trzymaj formę".
Festyn parafialny połączą z akcją charytatywną
Na pierwszy festyn parafialny zaprasza parafia św. Jana Pawła II w Piotrkowie. Wydarzenie organizowane jest z okazji kolejnej rocznicy urodzin papieża Polaka. Oprócz atrakcji dla dzieci i dorosłych festyn ma także wymiar charytatywny.
Nakręcą mieszkańców na zieleń
Już po raz kolejny Starostwo Powiatowe zaprasza na ekologiczną akcję „Nakręć się na zieleń”. Dzięki niej będzie można otrzymać nasiona lub sadzonki roślin.
7 marca w Komendzie Miejskiej Policji z okazji Dnia Kobiet odbyły się warsztaty pn. „Bądźmy bezpieczne”. Na uczestniczki czekało wiele atrakcji, a także wiele informacji dotyczących ich bezpieczeństwa.
Zachęcali, by świecić przykładem
Piotrkowscy policjanci spotkali się z mieszkańcami miasta oraz powiatu. W trakcie spotkań na ulicach rozmawiali z niechronionymi pieszymi na temat bezpieczeństwa na drodze. Przy okazji przekazywali pieszym i rowerzystom elementy odblaskowe, które poprawią ich widoczność i zwiększą bezpieczeństwo.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat