Artykuły do tagu: Kac

03.07.2013 09:12
Wakacje 2013 w mieście
Dla wszystkich spędzających czas wolny od nauki w mieście prezentujemy plan imprez, na które warto się wybrać, by nie nudzić się w domu!
Od 1 lipca w Tomaszowie Mazowieckim zmieniła się organizacji ruchu w związku z trwającymi pracami przy rewitalizacji placu Kościuszki.
Już od najbliższego poniedziałku (1 lipca) Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna przy ulicy Dmowskiego 47 w Piotrkowie zaprasza na wspólne zajęcia wakacyjne.
Maturzyści doczekali się wyników egazminu
Od północy znane są wyniki matur. Abiturienci po zalogowaniu się na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej mogą sprawdzić, czy egzamin zdali, czy jednak czekać będzie ich poprawka.
28.06.2013 09:15
Rok szkolny zakończony
Kilka tysięcy uczniów z piotrkowskich szkół zakończyło w piątek (28 czerwca) rok szkolny 2012/2013.
Wolborzanki wicemistrzyniami rejonu
Gimnazjalistki z Wolborza nieźle kopią piłkę.
Koleją po województwie - promocyjne przejazdy w wakacje
Tego lata nie będziesz się nudził! Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje cykl promocyjnych przejazdów pociągami do ciekawych miejsc w województwie łódzkim.
W Gazomi recytowali Tuwima
Oskar Kotlicki z Zespołu Szkół w Srocku zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „W świecie wierszy Juliana Tuwima”, zorganizowanym przez polonistki ze Szkoły Podstawowej w Gazomi. Zwycięzca recytował dwa wiersze znanego poety: „Irysy” i „Rycerza Krzykalskiego”.
26.06.2013 09:15
Wakacje czas zacząć
Oficjalne rozpoczęcie wakacji 2013 już w piątek 28 czerwca!
Ilu nauczycieli straci pracę?
Choć koniec roku szkolnego za pasem, to piotrkowski magistrat nadal nie wie, ilu nauczycieli straci pracę bądź będzie miało ograniczone etaty.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat