Advertisement

Artykuły do tagu: Insomnia

31.07.2015 05:38
Nowy klub w Piotrkowie
Ci, którzy narzekają że w naszym mieście niewiele się dzieje, że nie ma dokąd pójść i gdzie się zabawić, już wkrótce otrzymają kontrargument.
Ona powraca! DJ Wika znów w Piotrkowie
Absolutnie wyjątkowa. Niepowtarzalna. Charyzmatyczna. W dodatku potrafiąca stworzyć jedyny w swoim rodzaju imprezowy klimat. O kim mowa? O najstarszej didżejce w tej części Europy.
Latynoskie rytmy w piątkowy wieczór
Modne, latynoskie rytmy będą dominować w piątkowy wieczór w piotrkowskim klubie Insomnia. Na imprezę "Latino ladies night" zaprasza certyfikowana instruktorka tańca Małgorzata Golec.
Zespół Rail wystąpił w Insomni
Koncertem zespołu Rail, który uczestniczył w programie "Must be the music", rozpoczęła się koncertowa wiosna w klubie Insomnia.
Uczestnicy
Koncertowa wiosna w Insomni rozpoczyna się ostatniego dnia kwietnia. Na klubowej lub ogródkowej scenie wystąpi zespół, który ma za sobą udział w programie "Must be the music”.
Kolejna impreza z zumbą
Wielbicieli tańca latino i niesamowitej ekspresji oraz tych, którzy chcą się czegoś nauczyć piotrkowski klub Insomnia (ul. Słowackiego 66) zaprasza w najbliższy piątek (24 kwietnia).
14.03.2015 13:25
Stand-uperzy w Insomni
Stand-uperzy, czyli ludzie którzy potrafią rozbawić do łez wystąpili w piątkowy wieczór w piotrkowskim klubie Insomnia.
Najstarsza didżejka w Polsce grała w piotrkowskim klubie
Jedna z najbardziej znanych polskich didżejek - DJ Wika – wystąpiła w piątek w piotrkowskim klubie Insomnia.
Najstarsza polska didżejka wystąpi w Piotrkowie
Jedna z najbardziej znanych polskich didżejek - DJ Wika - wystąpi w piotrkowskim klubie Insomnia.
02.01.2015 09:19
Wyjątkowo cicha impreza
Modna i coraz popularniejsza impreza o nazwie Silent Disco odbędzie się 9 stycznia w piotrkowskim klubie Insomnia. Na czym polega jej wyjątkowość?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat