Advertisement

Artykuły do tagu: zjazd

Co dalej z feralnym wjazdem przy Kostromskiej? [SONDA]
Wracamy do tematu niezwykle niebezpiecznego wyjazdu z marketu przy ul. Kostromskiej. Tym razem pytamy o Wasze opinie. Czy coś w ty miejscu powinno się zmienić?
Wojewódzkie obrady OSP w Wolborzu
W Wolborzu odbyło się posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.
Nowe władze Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Rozprzy
W sobotę (13.11) w Mierzynie odbył się odbył się Zjazd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Rozprzy. W jego trakcie podsumowano minioną kadencję i wybrano nowe władze.
Zimowe szaleństwo na nartach
Amatorzy jazdy na nartach z utęsknieniem czekają na rozpoczęcie tegorocznego sezonu. Warto się do niego odpowiednio przygotować i w razie potrzeby zaopatrzyć w najlepszej jakości sprzęt.
Niebezpieczny zjazd przy ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie
Przez tzw. dziki zjazd, z którego chętnie korzystają piotrkowscy kierowcy, mogą ucierpieć rowerzyści i piesi. Mowa o zatoczce autobusowej przy ulicy Miast Partnerskich i znajdującej się kilkadziesiąt metrów dalej drodze przeznaczonej dla służb, prowadzącej do Słoneczka. Uliczka ta krzyżuje się z chodnikiem i ścieżką rowerową, przez co wyjeżdżające z niej auta stwarzają zagrożenie dla poruszających się tam pieszych i rowerzystów, tym bardziej, że z wyjazdu korzystają nie tylko przedstawiciele służb.
Sejmik sejmików już w czwartek
Już w najbliższy czwartek radni z 16 województw spotkają się w auli Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na tzw. sejmiku sejmików.
SLD wybrało lokalne władze
Podczas VII zjazdu miejsko-powiatowego SLD wybrało nowe władze, a także delegatów na zjazd wojewódzki
Na zjeździe absolwentów podstawówki w Jarostach pojawiło się kilkadziesiąt osób w grupie wiekowej 60 lat i więcej. Spotkanie odbyło się w nowym budynku Szkoły Podstawowej.
Wolbórz na I Światowym Zjeździe Orawian
Partnerska gmina Wolborza Jabłonka zorganizowała I Światowy Zjazd Orawian.
Nieudana rewolta: Walny Zjazd OZPN Piotrków
Mimo szumnych zapowiedzi prezesa Concordii Dariusza Dzwonnika Walny Zjazd Sprawozdawczy Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie nie przyniósł żadnych zmian. Mało tego. Działacze klubowi podczas tego zjazdu wydawali być się bardziej jednomyślni niż przed dwoma laty, kiedy podczas wyboru prezesa związku doszło do wyraźnego podziału środowiska.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat