Artykuły do tagu: zbiornik

28.04.2024 09:02
Tu będzie pięknie!
Podczas, gdy większość z nas szykuje się do majówki i zastanawia, jak spędzić ten zbliżający się długi weekend, to w regionie jest takie miejsce, gdzie już trwają przygotowania do sezonu letniego. Mowa o Czarnocinie, bo właśnie w tej miejscowości trwają prace przy zbiorniku wodnym. Ma tu powstać miejsce rekreacji dla całych rodzin.
Zbiorniki Betonowe w Piotrkowie Trybunalskim
Piotrków Trybunalski, znane miasto w środkowej Polsce, dostrzega rosnące zainteresowanie wśród swoich mieszkańców i okolicznych terenów w zakresie inwestycji w zbiorniki betonowe. Te wielofunkcyjne konstrukcje zyskują coraz większą popularność, ze względu na ich wszechstronność oraz trwałość. Jednym z głównych zastosowań zbiorników betonowych w tym regionie jest gromadzenie deszczówki.
Powstanie nowe miejsce do rekreacji i zabawy
Bardzo ciekawa inwestycja rozpoczyna się w gminie Czarnocin. Przy tamtejszym zbiorniku wodnym powstanie nowe miejsce do rekreacji i zabawy.
Zbiornik w Bogdanowie już po rewitalizacji
Centrum Bogdanowa wygląda już zupełnie inaczej. W kwietniu zakończyły się prace rewitalizacyjne przy zbiorniku wodnym w tej miejscowości Na ich wykonanie gmina Wola Krzysztoporska uzyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.
Odkrywamy znane i nieznane – sulejowskie Wapienniki
Znajdujące się w Sulejowie jeziorko, jest pozostałością po dawnej kopalni. Zachwyca od lat barwą wody, dlatego też mieszkańcy chętnie wybierają to miejsce jako cel spacerów czy miejsce rekreacji. Prawdziwym rajem nazwali Wapienniki nurkowie, dla których specjalnie zatopiono wiele ciekawych elementów, jak choćby biurko z komputerem i drukarką – imponująco prezentujące się w głębinach.
Rozpoczęła się rewitalizacja zbiornika w Bogdanowie
W styczniu 2023 roku rozpoczęły się prace rewitalizacyjne przy zbiorniku wodnym w Bogdanowie. Na ich wykonanie gmina Wola Krzysztoporska uzyskała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład.
2 miliony, by wypoczywało się lepiej
Na zdecydowaną poprawę komfortu wypoczywających nad zalewem w Czarnocinie chcą postawić władze gminy. To dzięki pieniądzom, które samorząd uzyskał w ramach III edycji Polskiego Ładu. to łącznie 2 miliony złotych.
Będzie rewitalizacja zbiornika w Bogdanowie
Już niedługo mają się rozpocząć prace rewitalizacyjne przy zbiorniku wodnym w Bogdanowie. W Urzędzie Gminy rozstrzygnięto przetarg na realizację inwestycji.
Tragiczna sobota na Słoku
W sobotę, tuż przed godziną 17, na zalewie Słok w powiecie bełchatowskim najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego dwie osoby wpadły do wody i zaczęły tonąć. Jednej z nich nie udało się uratować.
Nie zabraknie tlenu dla pacjentów piotrkowskiego szpitala
Piotrkowski Samodzielny Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika wzbogacił o dodatkowy zbiornik na ciekły tlen. Decyzja o instalacji zapadła w związku z pandemią koronawirusa i koniecznością poddawania tlenoterapii większej liczby pacjentów placówki – szczególnie tych chorych na Covid-19. - Obecnie nie stwierdzamy żadnych problemów z dostępnością, kwestiami logistycznymi ani zamawianiem tego życiodajnego leku- podkreślają przedstawiciele szpitala.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat