Advertisement

Artykuły do tagu: wykroczenia

Policjanci z grupy SPEED podsumowali 2022 rok
45413 ujawnionych wykroczeń w tym 32613 przekroczeń prędkości, zatrzymanie 2120 dowodów rejestracyjnych a także ujawnienie 271 przestępców drogowych, to podsumowanie działalności w 2022 roku łódzkiej grupy SPEED.
GITD: W 2020 roku ponad 1,3 mln naruszeń na polskich drogach
W 2020 roku wszystkie urządzenia rejestrujące CANARD Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego zarejestrowały na polskich drogach ponad 1,3 miliona naruszeń - powiedziała PAP p.o. Zastępca Głównego Inspektora Transportu Drogowego dr Karolina Wieczorek. Dodała, że najwięcej zarejestrowanych naruszeń dotyczyło przekroczenia dozwolonej prędkości.
Najczęstsze wykroczenia polskich kierowców
Większość Polaków uważa się za bardzo dobrych kierowców. Niestety wspaniałe mniemanie o sobie psują jedynie statystyki policyjne i straży miejskiej, które pokazują, że popełniamy mnóstwo wykroczeń, a po drogach jeździmy z iście ułańską fantazją.
W Piotrkowie nie ma „Froga”
Jak walczyć z drogowymi piratami? W jaki sposób zmusić kierowców do jazdy na trzeźwo i zgodnie z przepisami? Takie pytania padły w poniedziałkowym „Maglu” w Strefie FM.
Piotrków: Więcej wykroczeń karanych punktami
Uwaga kierowcy! Od 9 czerwca wchodzi w życie nowy taryfikator. Za rozmowę przez telefon i zaparkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych otrzymamy po 5 punktów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat