Reklama

Artykuły do tagu: wygrana

08.05.2022 09:48
Piotrcovia wygrywa
Piotrcovia pokonała Suzuki Koronę Handball Kielce. To już czwarte zwycięstwo z tą drużyną w tym sezonie.
Pierwsza wiosenna wygrana w hali Relax
Po raz trzeci w ostatnich dwóch tygodniach piłkarki ręczne Piotrcovii okazały się lepsze od Młynów Stoisław Koszalin. Tym razem, w zaległym spotkaniu z 14. serii PGNiG Superligi, piotrkowski zespół pokonał drużynę trenera Waldemara Szafulskiego 32:25 (14:13).
Inauguracja na „szóstkę”
Z wysokiego „C” drugą rundę rozgrywek PGNiG Superligi rozpoczęli szczypiorniści Piotrkowianina. Podopieczni Bartosza Jureckiego wygrali trudny mecz na wyjeździe z Wybrzeżem Gdańsk i potwierdzili wysoką dyspozycję w tegorocznym sezonie.
Sensacja! Piotrcovia wygrywa w Lubinie! [FILM i ZDJĘCIA]
To był piękny środowy wieczór dla wszystkich sportowych kibiców w Piotrkowie. Po świetnej grze Piotrcovia wygrała z aktualnym mistrzem Polski - Zagłębiem Lubin. Zwycięstwo tym cenniejsze, że odniesione na wyjeździe.
Wygrana na koniec tegorocznych zmagań
Piłkarze ręczni Piotrkowianina w dobrym stylu zakończyli sportowe zmagania w 2021 roku. Wygrali ostatni tegoroczny mecz PGNiG Superligi z MMTS'em Kwidzyn 28:27 (13:12). Jest to już siódme zwycięstwo podopiecznych trenera Bartosza Jureckiego w obecnym sezonie.
W Bełchatowie padła „szóstka”. Sprawdź, ile wyniosła wygrana
W czwartkowym losowaniu gier LOTTO odnotowano główną wygraną w Lotto Plus. Szczęśliwy zakład został zawarty w jednym z punktów w Bełchatowie.
Powiat Piotrkowski najlepszy w województwie i 11. w kraju
Ziemia piotrkowska zajęła 11. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2020 w kategorii powiaty od 60 tys. do 120 tys. mieszkańców. Jest to najlepszy wynik spośród sklasyfikowanych samorządów z województwa łódzkiego. Klasyfikację przygotował Związek Powiatów Polskich, a o sukcesie podczas XLI sesji Rady Powiatu poinformował starosta Piotr Wojtysiak.
Trzeci komplet punktów Piotrkowianina
To nie był mecz dla ludzi o słabych nerwach. Piotrkowianin wywalczył trzeci komplet punktów przed własną publicznością, ale zwycięstwo drużyny Bartosza Jureckiego, mimo świetnej pierwszej połowy, wisiało na włosku. Ostatecznie piotrkowska drużyna wygrała jedną bramką 30:29 i z kompletem punktów ustępuje w tabeli tylko potentatom z Kielc i Płocka.
Międzynarodowy sukces piotrkowskiej tenisistki
Tenisistka ST Winner Piotrków Trybunalski, Marta Dudek po raz pierwszy wystąpiła w europejskim turnieju klasy drugiej do lat 12. Podopieczna Macieja Wściubiaka spisała się rewelacyjnie w debiucie na arenie europejskiej, wygrywając całą rywalizację.
Absolwent piotrkowskiej szkoły muzycznej doceniony na festiwalu
4-8 sierpnia w sopockim Teatrze Atelier odbył się drugi etap konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej". Zwycięzcą został Krzysztof Stępień. Jego interpretacja przeboju Osieckiej "Wariatka tańczy" zaśpiewana tylko przy akompaniamencie gitary, została zgodnie uznana za najlepszą przez jury oraz publiczność. Krzysztof Stępień jest absolwentem piotrkowskiej Państwowej Szkoły Muzycznej i II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat