Advertisement

Artykuły do tagu: wspomnienie

Tribute dla Karola Radomiaka
To był wyjątkowy, niezwykle utalentowany piotrkowski saksofonista. Na deskach nowej auli multimedialnej w Sulejowie już w najbliższą niedzielę (16.10.2022) ponownie pojawią się Anetta Bartłomiejczyk, Bogusław Jankowski, Krzysztof Łągwa, Jarosław Widera oraz Roman Myszkowski, aby oddać hołd piotrkowskiemu artyście Karolowi Radomiakowi.
Widowisko artystyczne ku pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego
"Myśli, czyny, słowa dla Niepodległej, czyli wspomnienie o Prezydencie Lechu Kaczyńskim" to widowisko artystyczne, które zostało zaprezentowane 11 listopada w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.
Zmarł ks. dziekan Stanisław Socha
Ks. Stanisław Socha zmarł w poniedziałkowy wieczór. Były proboszcz piotrkowskiej Fary oraz honorowy obywatel Piotrkowa Trybunalskiego miał 89 lat. Zmagał się z zakażeniem COVID-19.
Pożegnanie Krzysztofa TAFLA Taflińskiego
Po raz ostatni mogę Cię zapowiedzieć... Krzysiek "Tafel" Tafliński - Bębny!
Odeszli od nas w 2019 roku
Twórca muzyki do spektakli teatralnych, dwaj piotrkowscy dziennikarze, polityk i poseł ziemi piotrkowskiej – wszyscy związani z Piotrkowem, wszyscy odeszli od nas w 2019 roku.
„Wspomnienie lata” Adama Guzińskiego w piotrkowskim kinie Helios
Wyjątkowy pokaz filmu „Wspomnienie lata” z udziałem reżysera, piotrkowianina Adama Guzińskiego odbędzie się w Kinie Helios. Seans odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 15 kwietnia o godzinie 18.30 w ramach cyklu „Kino Konesera”.
Nie żyje Jan Kaźmierczak
W wieku 75 lat zmarł Jan Kaźmierczak, znany społecznik, krwiodawca i kronikarz gminy Moszczenica.
Nie żyje Bogusław Jakubowski - znany piotrkowski działacz lewicy. Był przewodniczącym Stowarzyszenia „Lewica Piotrkowska”. Redagował także gazetkę o tej samej nazwie.
MOK: Wspominali B. Krasonia i J. Wlazło
To była sentymentalna podróż oraz hołd złożony zmarłym w tym roku piotrkowskim muzykom.
Na matematyce był naszą ostatnią deską ratunku...
Wspomnienie o Józefie Życińskim
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat