Advertisement

Artykuły do tagu: wspinaczka

Himlung - nepalski szczyt, który warto poznać
Dla wspinaczy wysokogórskich Himalaje są wyjątkowo hojne, jeśli chodzi o szczyty górskie. Jednym z nich jest Himlung – 7-tysięcznik, który może być świetnym sprawdzianem przed Mount Everest.
Książka na weekend - biografia najlepszego wspinacza na świecie
Dawno nie mieliśmy okazji do zaprezentowania książki biograficznej. A nie sposób było przejść obojętnie obok bogato ilustrowanej pozycji „Ciało i dusza wspinacza” Adama Ondry. Do tego proponujemy lekką powieść obyczajową i na deser romans mafijny „Porwana. Niebezpieczna znajomość”.
Pijani zdobyli szczyt 8-metrowej choinki
Dwóch nietrzeźwych mężczyzn wspięło się na szczyt 8-metrowej choinki miejskiej w Bełchatowie. To nietypowe zdarzenie miało miejsce w samym centrum miasta.
Chcesz trenować wspinaczkę górską?
Chcesz trenować wspinaczkę górską, nie wyjeżdżając z miasta? Bełchatowskie Towarzystwo Sportowe „AS” zaprasza do sekcji wspinaczkowej na jedynej w regionie profesjonalnej ściance.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat