Artykuły do tagu: wolontariusze

W Focus Mall gra WOŚP! (ZDJĘCIA)
Moc atrakcji czeka w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Mieszkańcy regionu tłumnie ruszyli, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Ostatnie przygotowania przed startem 32. Finału WOŚP
Kolejni wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odebrali swoje pakiety. Wszyscy chętni do wzięcia udziału w finale WOŚP, którzy wcześniej się zarejestrowali, zgromadzili się w Językowej Szkole Podstawowej im. Agnieszki Holland w Piotrkowie. Tam przedstawiciele piotrkowskiego sztabu WOŚP #3657 rozdali im m.in. puszki, czy serduszka.
Piotrkowscy wolontariusze już z puszkami!
Wolontariusze z Piotrkowa odebrali w środę puszki, do których zbierać będą pieniądze w ramach 32 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Trwa nabór do Szlachetnej Paczki
Trwa nabór na wolontariuszy Szlachetnej Paczki. By dołączyć do piotrkowskiego zespołu, należy internetowo wypełnić formularz, a następnie przejść szkolenie. Później można już rozpocząć niesienie pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
Rekordowy sztab WOŚP w Piotrkowie
Już w niedzielę odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Piotrkowie trwają ostatnie przygotowania. Dziś zaglądamy do sztabu 3657 i sprawdzamy, co w tym roku przygotował dla mieszkańców.
Piotrków pomaga [ZDJĘCIA]
Piotrkowianie bez ustanku angażują się w pomoc Ukrainie, która walczy rosyjskim najeźdźcą. W naszym mieście powstają - jak mówią wolontariusze - płomyki nadziei. Niosą one ukraińskim żołnierzom tak potrzebne ciepło.
11.12.2022 08:37
Weekend Cudów w pełni
Trwa Weekend Cudów. To czas, kiedy wolontariusze Szlachetnej Paczki odbierają przygotowane przez darczyńców przedmioty, by następnie przekazać je podopiecznym, czyli osobom i rodzinom, które zgłosimy potrzebę udzielenia im wsparcia. Tym razem piotrkowscy wolontariusze odwiedzą 39 domów.
Chcesz kwestować? Zgłoś się
Już po raz 35. Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego organizuje kwestę na rzecz ratowania zabytkowych nagrobków. Trwa rekrutacja osób, które są zainteresowane kwestowaniem.
Zostań szlachetnym wolontariuszem!
Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki. By dołączyć do piotrkowskiego zespołu, należy internetowo wypełnić formularz, a następnie przejść szkolenie. Później można już rozpocząć niesienie pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat