Artykuły do tagu: wideo

Poznaj historię gier wideo
W ramach tegorocznej edycji Nocy Muzeów każdy miłośnik wirtualnych rozgrywek będzie mógł zapoznać się z wystawą pt.: "Historia polskich gier wideo" Przygotowali ją studenci z Akademii Piotrkowskiej, III roku historii, w ramach przedmiotu "Historia muzealnictwa".
Wideokomentarz GPW: rok 2020 pod znakiem inwestorów indywidualnych
W 2020 roku na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) znacząco wzrosły zarówno wartość obrotów, jak i udział inwestorów indywidualnych w obrotach;
Liczba rachunków maklerskich zwiększyła się w ciągu roku o ponad 84 tysiące;
Nowych inwestorów przyciągnęły przede wszystkich: wysoka zmienność i nowe debiuty.
Rozprawy w piotrkowskim Areszcie odbywają się online
Dzięki wideokonferencji sprawy przed Sądem Penitencjarnym, dotyczące osadzonych w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim odbywają się bez zakłóceń. W związku z zagrożeniem epidemicznym wokandy w piotrkowskim więzieniu odbywają się online.
Chcesz kupić wideorejestrator samochodowy? Dowiedz się na jakie parametry zwrócić uwagę
Wypadek, kolizja czy stłuczka to zdarzenia niezbyt przyjemne, które mogą przytrafić się każdemu kierowcy. Bardzo częstym problemem jest wówczas wskazanie sprawcy, ponieważ dobrowolne przyznanie się do winy dla wielu osób jest trudne. Stąd też coraz popularniejszym rozwiązaniem jest stosowanie wideorejestratorów, dzięki którym można zyskać niepodważalny dowód zarówno dla policji, jak i firmy ubezpieczeniowej.
To był czarny piątek na drogach miasta i powiatu piotrkowskiego. 15 stycznia na drodze S8 doszło do karambolu i kilku innych wypadków. Zginęła wtedy 34-letnia pasażerka białoruskiego opla. W tym samym wypadku ranny został o dwa lata młodszy mężczyzna oraz jego 11-letni syn. Moment wypadku kamerą samochodową zarejestrował użytkownik naszego portalu. Film otrzymaliśmy na kontakt@epiotrkow.pl.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat