Reklama

Artykuły do tagu: szybowce

Piloci przy silnym wietrze rywalizowali o Puchar Dyrektora AZP
61 zawodników wzięło udział w zawodach na celność lądowania szybowcem i samolotem o Puchar Dyrektora Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Podczas rywalizacji pogoda dopisała, pięknie świeciło słońce, ale zdarzały się także mocne podmuchy wiatru.
Dawid z Piotrkowa zwycięzcą ogólnopolskiej kampanii
Dawid z Piotrkowa został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu w ramach kampanii „Ja? Pracuję w Maku!"!
28.09.2016 13:37
Nie żyje pies Rumcajs
Wczoraj na piotrkowskim lotnisku zakończył na zawsze swą wierną służbę pies Rumcajs.
Spotkanie z mistrzami świata
Członkowie Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów w grudniu 2015 roku wywalczyli w Australii tytuł wicemistrzów świata. Teraz ci młodzi ludzie Jakub Puławski i Marek Niewiadomy pojawią się w Piotrkowie Trybunalskim, by o swoim sukcesie opowiedzieć mieszkańcom naszego miasta.
Mistrz świata w szybownictwie odwiedzi Piotrków
Na wyjątkowe spotkanie z wyjątkowym pilotem, wielokrotnym mistrzem świata w szybownictwie zaprasza Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej. Do Piotrkowa przyjedzie Sebastian Kawa - lotnik, który od wielu lat znajduje się w czołówce światowego rankingu pilotów szybowcowych, jest najbardziej utytułowanym pilotem szybowcowym w historii.
Na piotrkowskim lotnisku lądowali do celu
Sezon lotniczy w Piotrkowie oficjalnie zakończony.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat