Artykuły do tagu: street workout

Nowa inwestycja przy Merkurym
Kolejny street workout na terenie Piotrkowa. Park do ćwiczeń na drążkach na świeżym powietrzu dla dzieci oraz dorosłych powstał na skwerze przy DH "Merkury".
Nowy street workout powstanie w Piotrkowie
Przy DH Merkury szykuje się ciekawa inwestycja w rekreację. W najbliższych miesiącach powstanie tutaj street workout, czyli miejsce do ćwiczeń w przestrzenie miejskiej. W przyszłości w tym miejscu wybudowany zostanie także psi plac zabaw.
Nowa inwestycja przy Merkurym
Przy DH Merkury szykuje się ciekawa inwestycja w rekreację. W najbliższych miesiącach powstanie tutaj street workout, czyli park do ćwiczeń na drążkach. W przyszłości w tym miejscu powstanie także psi plac zabaw.
Street workout i kalistenika - czym się różnią?
Kalistenika i street workout pozornie mogą wydawać się synonimami, wszak oba te sporty w gruncie rzeczy polegają na tym samym, to jest: na ćwiczeniach z ciężarem własnego ciała. Jest to jednak co innego. Jakie dzielą podobieństwa, jakie występują różnice? Który trening będzie bardziej odpowiedni?
Street workout przy Piomie gotowy
Park street workout powstał przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie. To inwestycja zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.
Plac przy
Zakończyła się kolejna inwestycja w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 5. Przy placówce wykonano m.in. nowe ogrodzenie i plac rekreacyjny. Całość była projektem budżetu obywatelskiego 2019. Jednak w ubiegłym roku, ze względu na brak rozstrzygnięcia przetargu, nie zrealizowano jej i przełożono na wiosnę.
Street Workout Park „Wyzwolenie
Piotrków ma swój Street Workout Park. Specjalna strefa do treningu ulicznego znajduje się przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5. W czwartek nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi i otwarcie obiektu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat