Reklama

Artykuły do tagu: spis powszechny

Duże zainteresowanie piotrkowian
Organizacja w Piotrkowie "Nocy spisowej" okazała się bardzo dobrym pomysłem i wielu mieszkańców spełniło swój obywatelski obowiązek w trakcie zaplanowanej od 8:00 do 22:00 akcji.
Kolejka do szczepień w Woli Krzysztoporskiej
Zgodnie z zapowiedzią w GOK w Woli Krzysztoporskiej rozpoczęła się akcja szczepień połączona z możliwością wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym. Chętni otrzymują jednodawkową szczepionkę Johnson&Johnson. Akcja potrwa do godz. 16.00.
Narodowy Spis Powszechny. Spisała się ponad połowa piotrkowian
Do zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań pozostały niecałe dwa miesiące. Na spisanie się jest czas do końca września. Do tej pory spisało się 55% piotrkowian.
Ilu piotrkowian wzięło udział w spisie?
Już ponad 35% wszystkich mieszkańców naszego miasta spisało się już w Narodowym Spisie Powszechnym 2021. Udział w spisie, który trwa do końca września, jest obowiązkowy.
Nie spisałeś się? Zrób to teraz!
Od 1 kwietnia 2021 r. Główny Urząd Statystyczny przeprowadza Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021
1 kwietnia na terenie całego kraju rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zbierane są według stanu na 31.03.2021, godz. 24:00. Spis zakończy się 30 września.
Niespisanie się może nas słono kosztować
Przed nami Narodowy Spis Powszechny. Niby kolejny, ale jednak  inny niż dotychczasowe. Rusza 1 kwietnia i jest obowiązkowy. Tak, to nie żart na Prima Aprilis.
64 kandydatów na rachmistrzów w Piotrkowie
W Piotrkowie Trybunalskim rachmistrzem podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 chcą zostać 64 osoby. Miejsc jest 30.
Dodatkowa szansa na pracę
Nabór na Rachmistrzów Spisowych został przedłużony. Pierwotnie miał się zakończyć 9-go lutego, ale całym kraju zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 16 lutego. Piotrkowski Urząd Miasta także czeka na kolejne zgłoszenia. Docelowo magistrat planuje zatrudnić 30 rachmistrzów, którzy zaczną pracę podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 roku.
GUS: narodowy spis powszechny fotografią społeczeństwa
Narodowy spis powszechny jest fotografią społeczeństwa pokazującą, jak żyjemy i jak na przestrzeni lat zmienia się struktura społeczna, demografia, warunki życia - powiedziała PAP rzecznik prezesa GUS Karolina Banaszek.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat