Artykuły do tagu: siekiera

Awantura seniorów zakończyła się użyciem siekiery
Opoczyńscy policjanci zatrzymali 71-latka, podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ofiarą sprawcy padł jego 80-letni znajomy. Napastnik, który miał zaatakować mężczyznę siekierą, usłyszał zarzuty.
Zaatakował syna siekierą
Radomszczańscy policjanci zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który podczas awantury domowej uderzył siekierą swojego syna. Śledczy przedstawili mu zarzut usiłowania zabójstwa i wnioskowali o zastosowanie tymczasowego aresztowania.
16.05.2018 07:18
Z siekierą na brata
Na policję zgłosił się się 50-latek z ranami na nogach. Powiedział, że brat zaatakował go siekierą. Ranny trafił do szpitala, a napastnik został już aresztowany.
03.02.2017 06:29
Z siekierą na włam
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który z siekierą w ręku usiłował włamać się do punktu handlowego.
Furiat z siekierą rzucił się na komornika
Policjanci zatrzymali 62-latka, który zaatakował siekierą komornika eksmitującego go z mieszkania.
28.01.2016 05:32
Z siekierą do sklepu
Policjanci zatrzymali trzech sprawców kradzieży rozbójniczej, do której doszło w poniedziałek w jednym ze sklepów w gminie Lgota Wielka w powiecie radomszczańskim.
Uderzył kolegę w tył głowy... siekierą
Najpierw razem pili alkohol, a potem 59-latek zaatakował swojego 76-letniego kolegę siekierą i zabrał mu 1500 zł. Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Młoszowie w gminie Wolbórz. Policjanci z Wolborza zatrzymali sprawcę.
Uderzyła siekierą w auto, bo przeszkadzał jej hałas
4 kwietnia w godzinach przedpołudniowych na ul. Wysokiej w Tomaszowie Mazowieckim policjanci zatrzymali 68-letnią kobietę, która uderzając siekierą, uszkodziła drzwi w samochodzie ciężarowym marki volvo.
Siekierą złamał czaszkę 62-latka
Sprawca wszedł do mieszkania 62-latka i uderzył go siekierą w głowę. Pokrzywdzony obudził się w zakrwawionej pościeli i z bólem głowy.
Podczas nocnej interwencji policjant postrzelił w nogę agresywnego napastnika, który rzucił się na niego z siekierą. Awanturnik wygrażał wcześniej lokatorom – uderzając niebezpiecznym narzędziem w drzwi domu. 63 -latek odpowie za atak na funkcjonariuszy, uszkodzenie mienia i groźby.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat