Advertisement

Artykuły do tagu: seans

Kino na leżakach wraca do Piotrkowa już w tym tygodniu
Na placu przed Mediateką 800-lecia znowu rozstawią leżaki i wielki ekran. 20 sierpnia zwolennicy kina pod gwiazdami będą mogli obejrzeć kolejną część komediowej serii "Grzechów" wyreżyserowanej przez Philippe'a de Chauverona.
Kino na leżakach znów w Piotrkowie
W Piotrkowie znów będzie można obejrzeć filmowy seans w plenerze. Wydarzenie zaplanowano w najbliższą niedzielę na placu przy Mediatece 800-lecia.
15.06.2023 10:16
"Sundown" - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL" działający przy Mediatece 800-lecia. Seans zaplanowano w sobotę (17.06) o godz. 17.00. Bilety już w sprzedaży.
Piksel zaprasza na
Na kolejny seans filmowy zaprasza piotrkowskie kino Piksel. Tym razem będzie to koreańska produkcja "Poderzejrza". Seans zaplanowano już w najbliższy czwartek.
Strażnicy Galaktyki wracają do kin
Bohaterowie tej części uniwersum Marvela zjednali sobie już spore grono fanów. Dlatego tym lepszą informacją jest zapowiedź przedpremierowego pokazu trzeciej części ich przygód, którą będzie można obejrzeć już niebawem na dużym ekranie piotrkowskiego kina Helios.
Kino Piksel zaprasza na The Silent Twins
Przed nami kolejny seans studyjnego kina Piksel w Mediatece 800-lecia. Tym razem widzowie będą mogli zapoznać się z historią czarnoskórych bliźniaczek, które jeszcze w czasach swojego dzieciństwa, przestały mówić. Wszystko to za sprawą polsko-brytyjsko-amerykańskiego dramatu "The Silent Twins".
To było czterdzieści minut filmowej wędrówki po Piotrkowie, i tym, co w nim najcenniejsze. W poniedziałkowe popołudnie w kinie Helios odbyła się prapremiera filmu "Pocztówka z Piotrkowa".
Jurassic World w Sulejowie
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza do nowej auli multimedialnej, w której odbędzie się pierwszy pokaz filmowy na 7 metrowym ekranie z mocnym dźwiękiem i wyjątkową akustyką.
Dzień dziecka z dużym ekranem!
Jeśli zastanawiacie się jakie atrakcje na Dzień Dziecka zaserwować swoim pociechom, zabierzcie je do kina! W piotrkowskim Heliosie w najbliższych dniach znajdziecie wiele propozycji właśnie dla najmłodszych.
Bezpłatne seanse w kinie dla ukraińskich dzieci
Największym szczęściem dla rodziców oraz opiekunów jest uśmiech na twarzy dziecka. Aby w tym trudnym momencie sprawić przyjemność najmłodszym widzom z Ukrainy, od piątku 4 marca sieć kin Helios w całej Polsce będzie prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat