Artykuły do tagu: seans

Filmowe nowości na dużym ekranie
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na kolejne premiery filmowe. W repertuarze znajdą coś dla siebie zarówno osoby szukające wzruszeń, jak i te, które chcą zobaczyć sceny mrożące krew w żyłach. Nie zabraknie też nagrodzonego siedmioma Oscarami filmu Oppenheimer, który zostanie zaprezentowany w ramach cyklu Kino Konesera.
Odkryj nowości w kinie Helios
Liczne premiery czekają na kinomanów w najbliższych dniach w piotrkowskim kinie Helios. Będzie i strasznie, i ciekawie, a momentami nawet wzruszająco. Na jaki film warto się więc wybrać? Prezentujemy małą "ściągawkę".
Helios kusi nowym repertuarem
Na kolejne premierowe seanse zaprasza kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem miłośnicy filmów na dużym ekranie będą mogli wybierać spośród aż czterech nowości. Warto zwrócić również uwagę na projekty specjalne. Nie zabraknie też maratonu filmowego i propozycji dla dzieci.
Kolejne nowości na dużym ekranie
Animacje i inne atrakcje, kolejny tydzień, to także kolejne emocje w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Wśród premier znajdziemy propozycje dla najmłodszych i film religijny, a także produkcję science-fiction. Ciekawi szczegółów? Zapraszamy do lektury.
Z której z filmowej propozycji skorzystasz?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowało repertuar na najbliższe dni. Oprócz filmów, które możemy podziwiać już od jakiegoś czasu, jak zwykle są też premiery. Tym razem to propozycje dla najmłodszych widzów, ale bez wątpienia podczas seansów, rodzice i opiekunowie także będą się świetnie bawić.
Piksel zaprasza na
Na pierwszym w tym roku seans kina Piksel zaprasza piotrkowska mediateka. Zobaczyć będzie można koreański film "Poprzednie życie", a seans zaplanowano już w najbliższą sobotę.
Daj się porwać hitom Heliosa!
"Akademia Pana Kleksa" oraz "Wyfrunięci" to premiery, które w najbliższych dniach będzie można wciąż oglądać na ekranach kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Poza tym są też propozycje m.in. dla miłośników fantasy czy kina grozy.
Najnowszy repertuar kina Helios
Przedpremiera filmu "Wonka" oraz premiery produkcji "Nóż w nocnej ciszy", "To właśnie miłość. 20 rocznica", "Trolle 3" oraz "Kicia Kocia pod choinkę" czekają nas w najbliższych dni w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Będzie też Mikołajkowy Maraton.
Czy Napoleon podbije serca widzów?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim ma dla amatorów filmu na dużym ekranie wiele propozycji na najbliższe dni. Wśród nich są też premiery: "Napoleon", "Noc dziękczynienia" oraz "Życzenie".
Kochanica króla Jeanne du Barry" - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans w sobotę (18.11) o godz. 17.00. Bilety są już w sprzedaży.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat