Artykuły do tagu: rura

Rura już jest, ciepło też [AKTUALIZACJA]
Po godzinie ósmej wstrzymana została dostawa ciepła do szeregu instytucji i bloków znajdujących się w rejonie osiedla Jagiellońskie. Naprawa awarii magistrali w Al. 3-go Maja trwała do popołudnia.
Będą zarzuty dla księdza Bochyńskiego?
Opinia biegłego, którego powołał prokurator przesądzi, czy w sprawie zniszczenia polichromii w kościele u Panien w Piotrkowie zostaną komukolwiek przedstawione zarzuty.
Ciepła woda i ogrzewanie wróciły do mieszkań
W większości bloków na osiedlu Słowackiego-Północ w Piotrkowie ponownie zaczęły grzać kaloryfery.
Na osiedlu Słowackiego 10 tys. osób nie ma ciepła
Prawie 2,5 tysiąca mieszkań bez ciepła. Na osiedlu Słowackiego-Północ w Piotrkowie ogrzewania i ciepłej wody nie będzie do odwołania. Trwa usuwanie awarii, do której doszło wczoraj wieczorem.
Ciepło popłynie z Bełchatowa? Podpisano list
Czy do Piotrkowa popłynie rurą ciepło z Bełchatowa? We wtorek po godzinie 15.00 w piotrkowskim Urzędzie Stanu Cywilnego przedstawiciele PGE GiEK S.A., MZGK w Piotrkowie i miasta Piotrkowa podpisali porozumienie w sprawie analizy modernizacji systemu ciepłowniczego miasta Piotrkowa.
PGE chce przeanalizować czy Piotrków potrzebuje rury z Bełchatowa
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA w Bełchatowie chce podpisać z Piotrkowem list intencyjny w sprawie analizy modernizacji systemu ciepłowniczego miasta.
Piotrków: Ktoś za tę rurkę zapłacić musi
Czy nasze miasto ogrzeje elektrownia Bełchatów, a ciepło do Piotrkowa popłynie rurą o długości 27 km? To wg naukowców najlepsze, najciekawsze i najbardziej ekonomiczne dla nas rozwiązanie. Kto za to zapłaci? Tego jeszcze nie wiemy. Wiemy za to, że koszty koniecznych w ciepłownictwie zmian to koszt rzędu kilkuset milionów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat