Reklama

Artykuły do tagu: romans

Książka na weekend - zbrodnia na końcu Polski
Tytułowa zbrodnia dotyczy jednej z proponowanych na ten tydzień książek, a dokładniej powieści „Skrucha” Marka Stelara. Jednak poza kryminałem proponujemy też dwie powieści mówiące o miłości. Jedna z nich opowiada o uczuciu, które rodzi się na szpitalnych korytarzach i jest to, jak na polskie warunki, nowoczesna miłość...
Książka na weekend - Sue Watson powraca z poruszającym thrillerem
Tradycyjnie już proponujemy ciekawe pozycje książkowe, po które warto sięgnąć w wolnej chwili. Tym razem coś dla siebie znajdą i miłośnicy romansu i fani powieści, które powodują, że włos jeży się nie tylko na głowie. Zestaw uzupełnia oparta na prawdziwych wydarzeniach książka mówcy motywacyjnego, ale wydana w formie przystępnej powieści z ciekawą fabułą. I choć autor tej trzeciej książki pochodzi z Ameryki, to akcję osadził w Polsce.
Książka na weekend - świąteczny zestaw romansów
Nie tylko kryminałami wypełnione są półki księgarń i bibliotek, dlatego też w ten weekend odpoczniemy od tego gatunku. Dla odmiany proponujemy lekkie obyczajowe historie. A każda z nich opowiada o emocjach.
Książka na weekend - listopadowe lektury nie tylko do poduszki
Wieczory znowu mamy coraz dłuższe, dlatego dobrze dobrana książka pozwala zapomnieć o tym fakcie i daje możliwość przeniesienia się w zupełnie inne miejsca i światy. W tym tygodniu proponujemy książki, których akcja przeniesie nas zarówno na Mazury, jak i w miejsce pełne tajemnic, a do tego dorzucimy praktyczny poradnik dla poszukujących sensu egzystencji.
Książka na weekend - Arsene Lupin powraca
Połowa października, okres już mocno jesienny sprzyja sięganiu po ciekawą lekturę. Jak zawsze mamy kilka propozycji na coraz dłuższe wieczory. Sięgniemy tym razem po klasykę, ale nie braknie też kryminału i propozycji nie tylko dla romantyków.
Książka na weekend – Romans w scenerii pienińskich krajobrazów
Na najbliższy i zarazem wakacyjny weekend polecamy kryminał, będący ósmą częścią przygód komisarza Sławka Tomczyka, ale mamy też coś dla pań – ciekawą historię kasjerki, która odkrywa sens życia w Pieninach. Trzecią propozycją jest książka z gatunku science fiction, gdzie zobaczymy polską demokrację w krzywym zwierciadle.
Książka na weekend - romans znad morza
Na ten weekend polecamy dość różnorodny zestaw książek. Coś dla siebie znajdą zarówno wrażliwi i romantyczni, jak i miłośnicy mocnych historii. Przedstawiamy też coś dla miłośników książek przygodowych.
Książki romanse - daj się porwać miłości
Książki romanse praktycznie od zawsze uważane są za literaturę kobiecą. Nie ma racji jednak każdy, kto twierdzi, że z tego powodu są to książki mniej wartościowe - przeżywanie emocji, wzruszeń, śledzenie losów zakochanych - nierzadko tragicznie - ludzi to coś, co zawsze silnie działało na wyobraźnię człowieka. Czytanie to hobby bardzo rozwijające, bo angażujące sporą część mózgu. Inaczej niż w przypadku oglądania telewizji - czytanie nie rozleniwia, dlatego zawsze będzie wartościową rozrywką, którą warto praktykować na co dzień. Nawet kilka stron książki dziennie potrafi zmienić wiele w funkcjonowaniu mózgu, bo zawsze warto jest wyrabiać w sobie jak najlepsze nawyki.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat