Advertisement

Artykuły do tagu: randka

Gdzie w Piotrkowie wybrać się na randkę?
Za nami wakacje. To często czas zauroczeń i miłości. Poznajmy je podczas wyjazdów, ale również w rodzinnym mieście. Na koniec wakacji sprawdziliśmy, gdzie piotrkowianie wybierają się na randki. Czy w ogóle w mieście są miejsca, gdzie można wybrać się na takie romantyczne spotkanie?
Wsiadł na rower i chciał ekspresówką dojechać na randkę
Policjanci z tomaszowskiej drogówki, zatrzymali do kontroli 27-letniego mieszkańca gminy Rokiciny, który próbował po zmierzchu, bez odpowiedniego oświetlenia, drogą ekspresową S8 dojechać do Warszawy na rowerze. Tłumaczył, że musi dotrzeć na umówioną randkę. Mężczyzna musiał zmienić plany, a dodatkowo będzie musiał opłacić cztery mandaty, opiewające na kwotę niemal 4 tysięcy złotych.
Biuro matrymonialne - czy warto skorzystać z jego usług?
Poszukiwanie drugiej połówki to nie zawsze prosta sprawa, szczególnie gdy mamy już ze sobą pewien bagaż doświadczeń. Dlaczego warto rozważyć skorzystanie z pomocy w tym zakresie? Czy usługi matrymonialne mają sens?
Jak ubrać się na pierwszą randkę?
Pierwsza randka to niewątpliwe wyjątkowe spotkanie na którym chcemy prezentować się jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że zastanawiamy się, w co się ubrać, aby zrobić na drugiej osobie piorunujące wrażenie. Co założyć na pierwszą randkę i jak dopasować strój do miejsca spotkania? Podpowiadamy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat