Reklama

Artykuły do tagu: rachunki

Czy rachunek za prąd może być niższy? - rusza www.LiczySieEnergia.pl
Polski Komitet Energii Elektrycznej rozpoczął kampanię edukacyjną „Liczy się energia”. Przez najbliższe miesiące wyjaśniać będzie przyczyny wzrostu cen energii, pokazywać wpływające na nie mechanizmy oraz sposoby na racjonalne gospodarowanie zużyciem prądu. Celem kampanii jest edukacja o rynku energii oraz sposobach łagodzenia wpływu rosnących cen prądu na domowe budżety Polaków.
Ilu mamy dłużników w naszym województwie?
Z badań wynika, że przeciętny Polak-dłużnik ma do spłacenia prawie 25 tysięcy złotych. Czy nasze długi w pandemii rosną, czy wręcz przeciwnie? Ile winien jest rekordzista?
Rachunki za prąd niższe o 90%! Jak to możliwe?
Całą wypowiedź można sprowadzić do dwóch słów: instalacja fotowoltaiczna. Obecnie to rozwiązanie cieszące się dużą popularnością wśród gospodarstw domowych i przedsiębiorców. Sprawdźmy dlaczego.
Wysokie rachunki za ogrzewanie? Dowiedz się, jak je zredukować
Czy automatyka grzewcza pozwoli przeciętnemu Polakowi realnie obniżyć koszty ogrzewania? A jeśli tak, to w jaki sposób? Jakie kroki warto podjąć, by na co dzień wydawać mniej na ogrzewanie pomieszczeń?
Od początku roku wyższe rachunki za energię elektryczną
Od początku 2021 r. na rachunkach za energię elektryczną pojawi się nowa znacząca pozycja - opłata mocowa. Dla gospodarstw domowych korzystających z taryf zdrożeje również sama energia. Nie wiadomo jeszcze, jak zmienią się opłaty sieciowe.
Oszczędzaj na opłacaniu rachunków – Twój czas i Twoje pieniądze
Gdzie Piotrkowianie opłacają rachunki? Czy robią to tanio, szybko i bezpiecznie? W dobie internetu najtańszym sposobem na opłacenie swoich rachunków jest korzystanie z bankowości internetowej banku, w którym posiada się konto. Najczęściej przelewy są wtedy darmowe. Przelewy może i tak, ale czy utrzymanie takiego konta nic nas nie kosztuje? Z tym jak wiemy bywa różnie.
Tylko co trzeci dłużnik jest kobietą
W rejestrze dłużników Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor kobiety zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż panowie. Jest ich jedynie 34%. W obsłudze większości zobowiązań są solidniejsze od płci przeciwnej, ale i one mają słabe punkty. Gorzej idzie im opłacanie rachunków za wywóz nieczystości oraz opłat za czynsz i wynajem.
Mieszkańcy województwa łódzkiego mają świetną pamięć. Zapominają jedynie... o rachunkach
Aż 20% mieszkańców województwa łódzkiego deklaruje, że nie zdarza im się zapominać o codziennych sprawach. Wynik ten stawia region na pierwszym miejscu w Polsce. Respondenci z województwa łódzkiego znacznie częściej niż ogół Polaków nie pamiętają jednak o terminowym regulowaniu rachunków za media.
Zza okienka kasowego trafi za kratki
Wczoraj policjanci z Sekcji Kryminalnej zatrzymali 29-letnią kobietę, która w jednym z punktów płatniczych przy ulicy Sienkiewicza przyjmowała wpłaty za energię elektryczną, gaz, telefon i raty kredytów w wysokości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.
Piotrków: (Nie)bezpiecznie opłacali rachunki
Taniej nie zawsze oznacza lepiej. Nawet kilkaset osób z naszego regionu może być poszkodowanych po tym jak wpłaciło pieniądze za rachunki do jednego z punktów kasowych działających na terenie Piotrkowa. Pieniądze nie zostały przekazane dalej, a tym samym rachunki nie zostały zapłacone.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat