Artykuły do tagu: przyjęcia

Organizacja przyjęcia, czyli magiczna podróż po krainie dekoracji
”Nie lubię przyjęć” - to rzadko słyszane słowa. Bo czy jest coś piękniejszego niż spotkania w gronie bliskich? Wspólne spędzanie czasu, granie w planszówki, tańce łamańce i masa jedzenia dookoła? Zgadza się - odpowiedź brzmi nie. Dlatego zapraszamy wszystkich serdecznie na wspólne urządzanie imprezy.

Nie będzie to jednak takie hop siup, jak nam się wydaje, ponieważ organizowanie zabawy wiąże się w pewnym stopniu z odpowiedzialnością. Gospodarz musi zadbać o wszystkie niezbędne elementy imprezy od A do Z. Trzeba również wiedzieć, od czego zacząć. A skoro nie wiadomo skąd startujemy, to jasne jest, że trzeba zacząć od podstaw. Nasuwa się więc pytanie, jaki klimat imprezy wybrać? Czy będzie to słodkie różowe party? Maskarada? A może hawajska hulanka? I w sumie czemu nie urządzić 40 urodzin w stylu retro? Pomysłów i propozycji jest nieskończenie wiele, a wszystko jest tylko w naszych rękach. To my decydujemy, w jakim stylu chcemy urządzić przyjęcie, tak aby uszczęśliwić nas i naszych gości.
Oddział dziecięcy w PCMD wznawia pracę
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim, poinformowało, że po półtoramiesięcznej przerwie oddział dziecięcy Powiatowego Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie, znów będzie przyjmował małych pacjentów. Wznowienie działalności, zaplanowano na poniedziałek (16 sierpnia).
NFZ wezwał piotrkowski szpital do przywrócenia przyjęć na Oddział Dziecięcy
Łódzki Oddział NFZ informuje, że wstrzymanie przyjęć na Oddział Pediatryczny szpitala przy ul. Roosevelta nastąpiło niezgodnie z procedurami. Z pisma dowiadujemy się, że NFZ wezwał do przywrócenia normalnej pracy zgodnie z zawartą wcześniej umową. Przedstawiciel NFZ podkreśla także, że na szpital w związku z zawieszeniem działalności pediatrii może być nałożona przez wojewodę kara finansowa. Tymczasem starosta piotrkowski prowadzi rozmowy z lekarzami, którzy chcieliby pracować w PCMD. Wówczas działalność oddziału zostałaby przywrócona.
Wstrzymanie przyjęć do Oddziału Dziecięcego
Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie wstrzymuje przyjęcia na Oddział Dziecięcy. Jak informują przedstawiciele placówki, przyjęcia na oddział wstrzymane są w terminie od 1 lipca do 31 sierpnia.
Dworczyk o zaleceniach NFZ: sytuacja pandemiczna wymusza działania radykalne
Sytuacja pandemiczna wymusza działania radykalne - tak szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk odniósł się do zaleceń Narodowego Funduszu Zdrowia ws. ograniczenia lub czasowego zawieszenia planowych świadczeń.
Mandaty bez prawa odmowy. Sami zgłaszający nie są pewni tego pomysłu
Grupa 32 posłów PiS złożyła projekt nowelizacji ustawy Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, który zakłada zlikwidowanie prawa do odmowy przyjęcia mandatu. Pod projektem podpisali się wnioskodawcy, m.in. posłanka PiS z Radomska Anna Milczanowska i poseł z Rawy Mazowieckiej Grzegorz Wojciechowski.
31 łóżek covidowych służy pacjentom w Piotrkowie
Kilkanaście dni temu Wojewódzki Samodzielny Szpital im. M. Kopernika w Piotrkowie został przekształcony na placówkę, w której jest możliwość leczenia pacjentów ze stwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.
Kolejny szpitalny oddział zamknięty
Wstrzymano przyjęcia na Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie. Pracownik personelu pomocniczego jest zakażony koronawirusem.
Szpital wznawia przyjęcia pacjentów
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim w piątek od godziny 19.00 wznawia przyjęcia pacjentów na oddziały: chirurgiczny, gastrologiczny, laryngologiczny i urologiczny.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat