Advertisement

Artykuły do tagu: programowanie

W jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu? 10 przykładów
QRmaint System CMMS (ang. Computerized Maintenance Management System) to zaawansowane oprogramowanie stworzone z myślą o efektywnym zarządzaniu utrzymaniem ruchu w przemyśle. System CMMS jest platformą, która umożliwia komunikację pomiędzy działem produkcji a utrzymaniem ruchu. Ułatwia gromadzenie, analizowanie i zarządzanie danymi związanymi z konserwacją sprzętu i maszyn. W poniższym artykule omówimy, w jaki sposób QRmaint System CMMS wspiera działy utrzymania ruchu, przedstawiając 10 konkretnych przykładów jego zastosowania.
Trwa kolejna odsłona bezpłatnych warsztatów
Rozpoczęła się już 13. odsłona warsztatów "Koduj z Gigantami". Wykwalifikowani specjaliści od programowania zapoznają dzieci ze światem sztucznej inteligencji. Bezpłatne zajęcia potrwają do niedzieli. Organizatorzy przygotowali dodatkowe bezpłatne warsztaty w najbliższy czwartek (14.09).
Poznali świat
W piotrkowskiej siedzibie Gigantów Programowania trwają zajęcia, w ramach których dzieci i młodzież mogą poznać tajniki tworzenia gier, którymi w przeszłości zachwycali się zapewne niektórzy z ich rodziców. Oprócz popularnych starych tytułów, sięgają jednak i po te aktualne. Tym samym uczą się przez zabawę.
Duże zainteresowanie warsztatami programistycznymi
W miniony weekend odbyła się akcja „Koduj z Gigantami”, która była 11. edycją największych w Polsce bezpłatnych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży. Warsztaty zostały zorganizowane także w placówce Gigantów Programowania przy ulicy Gabriela Narutowicza 18A/7 w Piotrkowie Trybunalskim.
Największe w Polsce bezpłatne warsztaty programistyczne w Piotrkowie
Co łączy cyberbezpieczeństwo z programowaniem? Rusza “Koduj z Gigantami”  11. edycja, czyli największe w Polsce bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży! Akcja edukacyjna w Piotrkowie odbędzie 3-4 września i 17 września.
Tester oprogramowania - praca, zarobki, jak zacząć
Na czym polega praca testera oprogramowania? Szukasz dla siebie nowej pracy? Najlepiej takiej przy komputerze, która jest zgodna z twoimi zainteresowaniami i pozwala dużo zarobić? Jeżeli tak, możesz zostać testerem oprogramowania! Proces testowania programów to jeden z procesów, bez których branża IT nie może się rozwijać. Zapotrzebowanie na nowych testerów ciągle rośnie, dlatego jest to propozycja nie tylko pierwszej pracy, ale i dla osób chcących się przebranżowić.
Ścieżka kariery młodego programisty – różne oblicza branży IT
Dynamiczny rozwój technologii, powszechna dostępność urządzeń mobilnych, szybsza komunikacja i przepływ informacji - wszystko to, co dzieję się obecnie wokół nas sprawia, że przybywa coraz więcej zawodów związanych z IT. Jeszcze dekadę temu niewiele osób by pomyślało, jak szeroką drogę rozwoju może oferować programowanie. Grono specjalistów w tym zakresie wciąż rośnie, co nieprzerwanie generuje powstawanie nowych specjalizacji - zawodów przyszłości.
W Piotrkowie rosną giganci programowania
Ponad 80 młodych piotrkowian wzięło udział w 10. edycji programu „Koduj z Gigantami – Szyfry i Zagadki”. To ogólnopolskie warsztaty organizowane przez szkołę Giganci Programowania.
Zostań gigantem kodowania
Wystartowała rejestracja na 10. edycję ogólnopolskich warsztatów z programowania: „Koduj z Gigantami – Szyfry i Zagadki”, organizowanych przez szkołę Giganci Programowania. Zajęcia odbędą się również w Piotrkowie Trybunalskim, a udział w nich jest bezpłatny.
W Domu Technika odbyło się
Zakończył się pierwszy dzień 9. edycji akcji "Koduj z gigantami - Starcie gigantów - Programistyczny bój bohaterów najlepszych gier". W piotrkowskim Domu Technika od godzin porannych kilkadziesiąt młodych osób na przykładzie popularnych gier uczyło się podstaw programowania.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat