Artykuły do tagu: pocztowa

Jak wymienić zamek w skrzynce pocztowej?
Zamki skrzynkowe stanowią niezbędne zabezpieczenie korespondencji każdej z osób. Na co dzień nie zwracamy na nie uwagi, ale problem pojawia się wtedy, gdy coś zaczyna szwankować z mechanizmem. Kiedy nie można zamknąć albo otworzyć skrzynki na listy, zamek się zaciął albo odmawia posłuszeństwa – wówczas przychodzi moment, by wezwać profesjonalnego ślusarza. Specjalista będzie w stanie zająć się wymianą zamka w skrzynce pocztowej, bez ingerencji w jej konstrukcję.
Nawet 10 tys. zł kary za brak skrzynki pocztowej
Cały czas nie jest pewne jak będą wyglądały tegoroczne wybory, ale wiele wskazuje na to, że będą przeprowadzone korespondencyjnie i listonosze dostarczą pakiety wyborcze do naszych skrzynek pocztowych. Pojawiają się głosy od osób, które tych skrzynek nie mają zainstalowanych, przez co nie będą mogli odebrać kart do głosowania. Sprawdziliśmy co na ten temat mówią przepisy.
Uwaga na maile z podpisem ZUS!
Przybywa oszustów, którzy chcą uzyskać dostęp do danych zgromadzonych na komputerach klientów ZUS. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że nie komunikuje się z petentami drogą mailową. Kontakt elektroniczny możliwy jest jedynie w sytuacji, gdy klient posiada profil na Platformie Usług Elektronicznych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat