Artykuły do tagu: plac zabaw

Plac zabaw dla przedszkolaków już otwarty
Nowa inwestycja w Czarnocinie. Obok nowo wybudowanego boiska wielofunkcyjnego oraz punktu dydaktycznego powstało miejsce, na które czekało wiele osób, a w szczególności przedszkolaki. Nowy plac zabaw już cieszy najmłodszych.
Egzotyczny zwierzak na placu zabaw
Do nietypowej interwencji doszło na terenie placu zabaw w Sulejowie. Tam policjanci otrzymali zgłoszenie, że na placu znajduje się żółw. Zwierzę całe i zdrowe trafiło pod odpowiednią opiekę.
Place zabaw w Piotrkowie. Który najlepszy? [ZDJĘCIA]
Place zabaw są potrzebne. O tym nie trzeba przekonywać kogoś, kto ma dzieci. Takie miejsca są oblegane szczególnie w czasie wakacji. Postanowiliśmy sprawdzić, który z placów jest najlepszy?
Nowa inwestycja przy Merkurym
Przy DH Merkury szykuje się ciekawa inwestycja w rekreację. W najbliższych miesiącach powstanie tutaj street workout, czyli park do ćwiczeń na drążkach. W przyszłości w tym miejscu powstanie także psi plac zabaw.
Powstanie nowe miejsce do rekreacji i zabawy
Bardzo ciekawa inwestycja rozpoczyna się w gminie Czarnocin. Przy tamtejszym zbiorniku wodnym powstanie nowe miejsce do rekreacji i zabawy.
07.04.2023 07:36
Będą nowe place zabaw
W najbliższym czasie gmina Czarnocin zarezerwuje środki finansowe i ogłosi przetarg na budowę placu zabaw dla przedszkolaków przy boisku na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czarnocinie, a także modernizację placu zabaw przeznaczonego dla Klubu Malucha w tej miejscowości.
Spacer po parku Belzackim [ZDJĘCIA]
Trwało to zdecydowanie dłużej niż planowano, ale w końcu się udało. Zakończyły się prace rewitalizacyjne w parku Belzackim. Zapraszamy na fotograficzny spacer po zieleńcu, który odbyliśmy jeszcze zanim w Piotrkowie ponownie spadł śnieg.
Plac zabaw przy przedszkolu już gotowy
Maluchy z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej mają piękny, nowy plac zabaw. W połowie grudnia 2022 zakończyły się prace przy montażu nowoczesnych, kolorowych urządzeń i bezpiecznej nawierzchni.
Tyrolka i wiele innych atrakcji
W Wolborzu zakończyła się budowa strefy rekreacyjno-wypoczynkowej, która powstała przy tamtejszym orliku. Na dzieci, ale i dorosłych, czeka tam atrakcji.
W Piekarkach powstał plac zabaw z siłownią
W Piekarkach powstało nowe miejsce aktywności dla dzieci i dorosłych. Plac zabaw i siłownia wybudowano w ramach programu „Infrastruktura sportowa na PLUS”.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat