Advertisement

Artykuły do tagu: plac zabaw

Plac zabaw już cieszy najmłodszych
Zakończyła się budowa placu zabaw na placu Litewskim. Korzystając z pięknej jesiennej aury, najmłodsi już korzystają z atrakcji, jakie daje nowy obiekt.
09.09.2022 08:11
Koniec coraz bliżej
Nie udało się w dwa tygodnie, jak pierwotnie deklarowali wykonawcy, ale inwestycja cały czas posuwa się naprzód. Kończą się prace przy budowie placu zabaw na placu Litewskim.
Zainwestują w plac zabaw i siłownię
W Piekarkach powstanie nowe miejsce aktywności dla dzieci i dorosłych. Gmina Wola Krzysztoporska otrzymała dofinansowanie z budżetu województwa łódzkiego na budowę placu zabaw i siłowni zewnętrznej w miejscowości Piekarki. Pozostała część kwoty potrzebnej do wykonania inwestycji, pochodzić będzie z nagrody, jaką gmina otrzymała za promocję szczepień przeciw COVID-19.
Szczekanica Central Park wzbogaca się o kolejne atrakcje
Szczekanica Central Park to obiekt sportowo-rekreacyjny, który powstał wskutek modernizacji placu zabaw przy ul. Rzecznej w Piotrkowie. Dotychczas na placu powstało m.in. nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną oraz koszykówkę, siłownia plenerowa, place zabaw dla młodszych i starszych dzieci oraz tor rowerowy do jazdy ekstremalnej, czyli tzw. pumptrack. Aktualnie obiekt jest rozbudowywany o kolejne atrakcje.
Plac zabaw gotowy za dwa tygodnie?
Być może jeszcze w te wakacje dzieci będą miały szansę pobawić się na nowym placu zabaw, który powstaje w Piotrkowie. Taka inwestycja wystartowała właśnie na placu Litewskim.
Psi plac zabaw powstanie w Piotrkowie
Piotrków będzie miał plac zabaw dla psów. Obiekt będzie połączony z parkiem ćwiczeń na drążkach dla dzieci i dorosłych, a powstanie na placu koło DH Merkury.
Miasto buduje mini-linarium na osiedlu Wyzwolenia
Przy ul. Ściegiennego w Piotrkowie wielkimi krokami zbliża się koniec prac związanych z rozbudową terenu rekreacyjnego położonego między blokami. Obok istniejącego placu zabaw powstaje mini-linarium.
Nowy plac zabaw w gminie Rozprza [ZDJĘCIA]
Gmina Rozprza ma nowy plac zabaw. Miejsce zabaw dla najmłodszych powstało w Magdalence, a z okazji oficjalnego otwarcia obiektu zorganizowano festyn rodzinny.
Plac zabaw czeka na decyzję konserwatora
Co z miejscem zabaw dla dzieci, które ma powstać na placu Litewskim? O zaawansowanie w przygotowaniu do tej inwestycji, dopytują nasi czytelnicy.
Będzie więcej atrakcji na placu zabaw przy Rzecznej
Szczekanica Central Park wzbogaci się o kolejne atrakcje dla najmłodszych. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta podpisano umowę z wykonawcą, który zaprojektuje oraz zamontuje kolejne udogodnienia na placu zabaw przy ul. Rzecznej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat