Advertisement

Artykuły do tagu: pielgrzymka

Pielgrzymi już na Jasnej Górze
153. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę dotarła do celu. Około godziny 17:00 na jasnogórskich szczyt weszły trzy grupy, które w tym roku wyruszyły na pątniczy szlak.
Pielgrzymi z Piotrkowa wyruszyli na Jasną Górę [ZDJĘCIA, FILM]
153. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę w poniedziałkowy poranek wyruszyła spod Bazyliki Mniejszej pw. św. Jakuba. W drogę do Częstochowy wyruszyło około 400 pątników.
Pieszo na Jasną Górę. Ruszają zapisy na pielgrzymkę
11 lipca wyruszy 153. Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę. W tym roku pątnicy będą pielgrzymować do Częstochowy pod hasłem "Wspólna droga".
Wyruszą rowerami na Jasną Górę
W ostatnim tygodniu sierpnia odbędzie się 16. Piotrkowska Pielgrzymka Rowerowa na Jasną Górę. Pątnicy w drodze spędzą trzy dni. Na wyjazd można się zapisać jeszcze do końca tygodnia.
Pielgrzymi wyruszyli z Piotrkowa do Częstochowy
Już po raz 152. z Piotrkowa wyruszyła Piesza Piotrkowska Pielgrzymka na Jasną Górę. W trasę wybrało się niespełna pół tysiąca osób. Idą w trzech grupach - maryjnej, patriotycznej i Papieskiej. Całość odbywa się pod hasłem „Jezus nadzieją kościoła łódzkiego”.
Ruszyły zapisy na 152 Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę
Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się 11 lipca. Pielgrzymi w drogę wyruszą po mszy świętej, która o godz. 7.00 zostanie odprawiona w kościele farnym. Ze względu na trwającą epidemię COVID-19 odbędzie się w nieco innej formie organizacyjnej.
Wyruszyła 151. piotrkowska pielgrzymka na Jasną Górę
W sobotni poranek pierwsza 100-osobowa grupa pielgrzymów wyruszyła w kierunku Częstochowy, wcześniej pątnicy wzięli udział w uroczystej Mszy Św. w kościele farnym odprawionej przez abp. Grzegorza Rysia. W nietypowej 151. pieszej pielgrzymce piotrkowskiej na Jasną Górę z powodu panującej epidemii i zaleceń sanitarnych weźmie łącznie udział 400 osób.
W poniedziałek ruszają zapisy na pielgrzymkę
"Jeden duch, jedno serce" to hasło 151. Pieszej Piotrkowskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy ruszają w poniedziałek, 6 lipca.
Znamy termin 151. pielgrzymki na Jasną Górę
Po raz 151. wyruszą w tym roku pielgrzymi z Piotrkowa na Jasną Górę. Pielgrzymka rozpocznie się 11 lipca.
150. Piesza Pielgrzymka Piotrkowska wyruszyła na Jasną Górę
Około 600 osób wyruszyło w czwartkowy poranek z Piotrkowa Trybunalskiego na Jasną Górę. Wcześniej wierni wzięli udział we mszy świętej w kościele farnym. Jeszcze dziś ok. godz. 17.00 dotrą do Gorzkowic. Na Jasnej Górze będą 14 lipca, by uczestniczyć w uroczystościach odpustowych w święto Matki Bożej Szkaplerznej 16 lipca.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat