Artykuły do tagu: piasek

Będzie jak na bałtyckich plażach
Zakończył się pierwszy etap czyszczenia sulejowskich plaż nad Pilicą. Z ziemi usunięte zostały kępki traw. Teraz w ruch pójdzie maszyna, którą urzędnicy sprowadzili do Sulejowa prosto z Włoch.
Odkrywamy znane i nieznane – Groty Nagórzyckie
Czasem naszą uwagę przyciąga piękno stworzonej przez człowieka architektury, na której często skupiamy się w cyklu „Odkrywamy znane i nieznane”. Jednak najczęściej to, co urzeka swoim wyjątkowym pięknem, jest wytworem natury. Bywa i tak, że czasem możemy zachwycać się też tym, co powstało jednocześnie, jako dzieło natury i człowieka. I tak jest tym razem, bo to człowiek sprawił, że możemy dziś mówić o grotach i korytarzach w pobliżu Tomaszowa. To właśnie człowiek pomógł naturze w tym, jak obecnie postrzegamy to miejsce.
IV Turniej w Siatkówkę Plażową już za nami (AKTUALIZACJA)
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim każdego roku stara się zapewnić atrakcje wszystkim tym, którzy w wakacje zostali w mieście. Z tego okazji na boisku przy ul. Belzackiej, w piątek odbył się IV Nocny Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet, w sobotę zaś zagrali mężczyźni.
Piasek zagrał koncert w Piotrkowie
Andrzej „Piasek” Piaseczny wystąpił w Piotrkowie. Trwający blisko dwie godziny koncert artysty odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury. „Piasek” zaśpiewał swoje największe hity. Zachwycona publiczność nie chciała wypuścić go ze sceny. Wokalista na bis zagrał pięć piosenek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat