Advertisement

Artykuły do tagu: patronat

Będą uczyć się taktyk rodem z filmów wojennych
Praktycznych umiejętności wojskowych i taktyk rodem z filmów wojennych będą mogli się nauczyć uczniowie wojskowych klas w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach. Będzie to możliwe dzięki porozumieniu jakie podpisali przedstawiciele placówki oraz Związku Strzeleckiego Strzelec. Członkowie lokalnej jednostki będą przygotowywać uczniów szkoły z certyfikowanego Oddziału Przygotowania Wojskowego.
Kto może liczyć na patronat prezydenta?
Jakie imprezy swoim patronatem obejmuje prezydent Piotrkowa Krzysztof Chojniak? Okazuje się, że te o znaczeniu ogólnopolskim i... międzynarodowym.
Starosta, prezydent - patroni (nie) od wszystkiego
Patron to ma klawe życie - mówią jedni. Co chwila impreza, na którą przyjedzie, popatronuje, honory popełni, splendoru doda. Patron to ma przekichane - twierdzą inni. Co chwila impreza, na którą jechać trzeba, mowę wygłosić, splendoru dodać. A tu robota leży, decyzje do podjęcia, papiery do podpisania. A że imprezy często w weekendy, to i życie rodzinne narazić trzeba. Dla dobra i promocji. Rekordziści spośród samorządowców regionu mieli w ubiegłym roku nawet ponad sto imprez „pod patronatem”. Jak się bronić przed nawałem patronatów? Stworzyć regulamin. W Bełchatowie tak właśnie zrobiono. W Piotrkowie - jeszcze nie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat