Advertisement

Artykuły do tagu: pap

Do emerytury dorabiała nielegalnym handlem
Policjanci znaleźli w domu 65-letniej mieszkanki Tomaszowa papierosy i alkohol bez akcyzy.
W środę (30 maja) piotrkowski sanepid organizuje bezpłatne konsultacje dla palaczy.
31 maja obchodzony jest bowiem Światowy Dzień bez Tytoniu.
Przestępcy coraz bardziej zuchwali. Ponad 300 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy i 3 kg tytoniu znaleźli policjanci w jednym z tomaszowskich sklepów.
Piotrków: Dmuchali na przystanku
Piotrkowski sanepid (w ramach kontynuowania światowej akcji “Odświeżamy nasze miasta”) za cel postawił sobie zwiększanie świadomości społecznej o szkodliwości dymu tytoniowego i wspólnie z patrolem Straży Miejskiej skontrolował we wtorek miejskie przystanki autobusowe.
Spotkanie z fotoreporterem PAP
Ośrodek Edukacji Artystycznej zaprasza na spotkanie z fotoreporterem Polskiej Agencji Prasowej Grzegorzem Michałowskim. Tematem rozmowy będą zdjęcia portretowe. 
Piotrkowski sanepid kontynuuje akcję "Odświeżamy nasze miasta". Na przystankach autobusowych i na drzwiach do emzetek pojawiły się już tabliczki informujące o zakazie palenia papierosów. Wkrótce takie tabliczki zawisną także na placach zabaw oraz na dworcach PKP i PKS.
Oznakowali przystanki, będą kontrolować palaczy
W ubiegłym tygodniu w piotrkowskim sanepidzie odbyło się kolejne spotkanie Powiatowego Zespołu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu. Przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, Starostwa Powiatowego, piotrkowskich szpitali, policji i Straży Miejskiej dyskutowali nad akcją "Odświeżamy nasze miasta. TOB3CIT (Tobacco Free Cities)"
Ponad 120 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy znaleźli policjanci u jednego z mieszkańców Tomaszowa.
W Piotrkowie nie łamią zakazu palenia
Minął już przeszło rok do wprowadzenia w życie ustawy antynikotynowej, która zakazała palenia w barach, restauracjach i na przystankach autobusowych. Restauratorzy mieli wtedy wiele obaw z tym związanych...
Piotrków: Chcą oznakować emzetki i przystanki
Zakończył się pierwszy kwartał akcji “Odświeżamy nasze miasta. TOB3CIT (Tobacco Free Cities)”. Kampania nabiera rozpędu, a piotrkowski sanepid wdraża kolejne założenia programu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat