Reklama

Artykuły do tagu: świat

22 godziny temu, 08:09
Konkursy były, ale zmian nie ma
W aż szesnastu placówkach oświatowych w Piotrkowie zaplanowano w tym roku konkursy na stanowiskach dyrektorów. Część z konkursów już za nami, ale na zmian na „dyrektorskich stołkach” na razie nie będzie.
W Piotrkowie powstaje Nowy Świat
Prace przy budowie ulicy Nowy Świat w Piotrkowie Trybunalskim na rozbudowującym się osiedlu 800-lecia idą pełną parą. Droga połączy ulicę Wierzejską z Reagana.
Iga Smolec została mistrzynią świata
Iga Smolec, arielistka z Piotrkowa, została mistrzynią świata w akrobatyce powietrznej. Tytuł wywalczyła podczas międzynarodowych zawodów, które odbyły się w Dubaju.
Jak zginął 32-latek? Policja wyjaśnia okoliczności wypadku
Policjanci z powiatu bełchatowskiego pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w nocy 19 lutego 2022 roku, na drodze wojewódzkiej nr 476, w miejscowości Nowy Świat w gminie Bełchatów. W wyniku zdarzenia, na skutek odniesionych obrażeń 32-letni kierowca opla vectry zginął na miejscu.
ŚWIATŁOWÓD, TELEWIZJA 4K, TELEFONIA KOMÓRKOWA
Doskonale wiemy, jak ważne jest niezawodne i stabilne połączenie internetowe. Światłowód to rozwiązanie, które pozwoli Ci na płynną pracę zdalną lub załatwienie ważnych spraw bez wychodzenia z domu. Internet światłowodowy to dużo lepsze rozwiązanie niż np. Internet radiowy, którego jakość jest słaba, a połączenie zrywane jest przez deszcz czy wiatr. Już 5 rok z rzędu Internet od INEA jest najszybszy w Polsce, co potwierdza ogólnopolski ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce Speedtest.pl. Internet światłowodowy od INEA jest symetryczny. Oznacza to równą prędkość pobierania i wysyłania dowolnych plików. Światłowód to także telewizja HIWAY w jakości 4K z nowoczesnymi funkcjami i możliwością włączania oraz wyłączania paczek telewizyjnych. Wszystko po to, aby usługi od INEA były naprawdę Twoje. A gdyby dodatkowo nie płacić za wszystkie usługi… nawet przez 5 miesięcy?
Piotrkowianka może jechać na Mistrzostw Świata. Potrzebne 9 tys. złotych!
Iga Smolec, arialistka z Piotrkowa dostała zaproszenie do udziału w Mistrzostwach Świata w akrobatyce powietrznej. Zawody mają się odbyć już za miesiąc, a żeby wziąć w nich udział, sportsmenka musi zebrać około 9 tys. złotych.
78 lat od egzekucji na piotrkowskich Budkach
12 lutego 1944 roku na piotrkowskich Budkach naziści dokonali zbrodni na Polakach. Rozstrzelano 20 osób w ramach zemsty za zabicie w tym samym miejscu niemieckiego żandarma. W 78. rocznicę tego tragicznego wydarzenia, środowiska lewicowe z Piotrkowa upamiętnili rozstrzelanych przez hitlerowskiego okupanta. Pod pomnikiem poświęconym ofiarom tej zbrodni złożono kwiaty i znicze.
31.01.2022 08:03
Budują Nowy Świat
Na osiedlu 800-lecia trwa budowa ul. Nowy Świat. Droga ma połączyć ul. Wierzejską z ul. Reagana i pomóc w obsłudze komunikacyjnej rozbudowującego się osiedla.
Nurkowali na Salem Express. To miejsce skrywa mroczną historię
Nurkowie z powiatu piotrkowskiego zrzeszeni w klubie nurkowym U-dive wzięli udział w wyprawie nurkowej na Morzu Czerwonym. Celem grudniowego wyjazdu do Egiptu było nurkowanie na wraku promu pasażerskiego Salem Express. Statek zatonął wieczorem 14 grudnia 1991 roku zabierając ze sobą na dno 850 pasażerów.
Betlejemskie Światełko Pokoju w Gorzkowicach
Betlejemskie Światełko Pokoju dotarło już do Gorzkowic. Z rąk harcerzy odebrał je w środę wójt gminy Alojzy Włodarczyk.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat