Advertisement

Artykuły do tagu: panie

Zapraszają na Koncert Chwały i Pokoju
W Boże Ciało w Piotrkowie odbędzie Koncert Chwały i Pokoju. Wydarzenie będzie nawiązywało do aktualnej sytuacji na świecie i będzie połączone z modlitwą o pokój.
29.03.2022 09:03
Jazzowo dla Ukrainy
Koncert charytatywny organizuje Kościół Akademicki Panien Dominikanek w Piotrkowie. Zgromadzeni będą mogli posłuchać jazzowych brzmień.
Rockowa Droga Krzyżowa w Piotrkowie
Kościół Akademicki Panien Dominikanek ma nietypową propozycję dla mieszkańców regionu. Wierni, którzy chcieliby uczestniczyć w nabożeństwie upamiętniającym symboliczną mękę Chrystusa w drodze od Piłata na Golgotę, mogą skorzystać z pomysłu przeżycia tego czasu na rockowo.
Rodziny zastępcze z Ukrainy zatrzymały się
Uciekający z ogarniętej wojną Ukrainy zatrzymują się w wielu miejscach w całej Polsce. Niektórzy na pewien czas trafiają także do Piotrkowa Trybunalskiego. Dotyczy to między innymi kilkunastu rodzin zastępczych, które swój azyl znalazły w Centrum Idei ku Demokracji przy Kościele Akademickim Panien Dominikanek.
Dzień Kobiet śpiewająco, i nie tylko
8 marca to wyjątkowy dzień w kalendarzu. Dziś święto wszystkich Pań. Choć pierwotnie święto miało przede wszystkim pomóc w walce o równouprawnienie kobiet, to obecnie jest przede wszystkim formą podziękowania dla płci pięknej.
Chwalili Pana u Panien Dominikanek (zdjęcia)
Koncertem "Poczuj rytm" rozpoczęły się w sobotę (18.09) tegoroczne piotrkowskie rekolekcje. Na scenie przy Kościele Akademickim Panien Dominikanek wystąpili artyści wspólnotowi z Radomia, którzy porwali blisko stuosobową publiczność do wspólnego śpiewania i wielbienia Pana poprzez śpiew.
Zmiany w Kościele Akademickim w Piotrkowie
Jak poinformowano na stronie internetowej i profilu FB Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek ks. Mariusz Jersak przestał pełnić obowiązki rektora. Został mianowany proboszczem parafii pw. Świętego Jacka i Świętej Doroty w Piotrkowie.
Rada Powiatu przeciwko zakupowi środków higienicznych dla kobiet
Radni powiatowi podczas ostatniej sesji odrzucili petycję „w sprawie umieszczenia skrzynek ze środkami higienicznymi na czas menstruacji w miejscach użyteczności publicznej i budynkach samorządu”. Propozycję partii Lewica Razem za zasadną uznał tylko Oskar Kuliński z Sojuszu Lewicy Demokratycznej. - Początkowo tytuł petycji mógł wydawać się zaskakujący. Jednak jej treść była merytoryczna i opierała się ona na rzetelnych danych – komentuje swoje poparcie radny.
Jak skutecznie prowadzić kampanie online?
W dzisiejszych czasach Internet jest główną przestrzenią marketingową. Osoby, które nie potrafią się dobrze po niej poruszać mogą mieć poważne trudności w utrzymaniu swojej firmy.
Materace piankowe - czy są zdrowe dla kręgosłupa?
W łóżku spędzamy około 1/3 swojego życia. Oznacza to, że jego jakość może bezpośrednio wpływać na nasze zdrowie. Jest to doskonałym argumentem popierającym wybór wysokiej jakości produktów do spania. Czy należą do nich materace piankowe?
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat